Etichete: reclamatie firma recuperare creante

Sunt executat silit dupa 14 ani de cand am luat creditul! Ce pot sa fac?
kruk executare silita

Buna ziua! In anul 2008 am luat un credit de nevoi personale .Am.achitat o perioada si dupa aceea nu am mai avut posibilitatea de a rambursa imprumutul. Luna aceasta am primit o scrisoare de la Kruk referitoare la achitarea datoriei si executare silita.Sunt 14 ani de atunci.Va rog sa ma ajutati in acest sens.

Postat in data: 24 nov., 2022

Care este procedura legala pentru recuperarea datoriilor (creantelor)?

Care este procedura legala de recuperare a datoriilor la credite? Ce lege se aplica?

Postat in data: 08 aug., 2022

Am aflat ca am un proces cu Debt Collection Agency (B2Kapital). Ce trebuie sa fac?
b2kapital-debt-collection-agency

Simate domn Vasile Coman, va solicit ajutorul intr.o problema legata de firma Debit Collection Agenty LTD . Am primit in urma cu 7 zile o comunicare di care rezulta ca am un proces pe rol la Curtea de Apel Craiova pentru o datorie din 2013 neachitata la Provident .
Eu de 6 ani locuiesc in Germania , nu stiu daca au sosit si alte instiintari , dar acum vreau sa achit aceasta datorie . Va rog sa ma ajutati cu o informatie , un numar de telefon unde pot sa vorbesc pentru a rezolva aceasta problema pe cale amiabila . Va multumesc anticipat ! Cu respect

Postat in data: 10 nov., 2021