Etichete: retragere bani ATM

Am retras banii din bancomat, dar nu i-am primit. Ce trebuie sa fac?
banccomat-euronet-reclamatie

„Salut, am retras si eu suma de 750 de lei dintr-un atm EuroNet din Iasi dar banii nu i-am primit si eu au fost luati din contul meu revolut”

Postat in data: 27 mart., 2024

Pot sa scot bani de pe cardul Nickel la bancomatele din Moldova?
nickel card bancomat

„Ași dori să intreb despre card nickeli Meam făcut card nickeli la Franța de la Tabac și am venit la
Moldova cu el. Întrebarea mea este daca poți să scot bani depe nickeli la bancomatele Moldova”

Postat in data: 11 mai, 2022

Nu pot scoate bani de pe cardul Postbank Vpay. Ce pot sa fac?
card posbank

Nu pot sa scot bani de pe cardul Postbank Vpay, pe care l-am primit la munca in Germania. L-am bagat la toate bancomatele din oras, dar nu-mi spune nimic, doar ca nu-mi da bani. Ce pot sa fac?

Postat in data: 29 ian., 2021

Cand mergi in alta tara, nu folosi cardul ING si nu scoate euro de la bancomatele Euronet!

curs-schimb-euro-leu-card-dec2019
curs-schimb-euro-leu-card-dec2019

Postat in data: 24 dec., 2019

De ce nu pot sa scot bani de pe un card Barclays emis in UK la un bancomat in Romania?

Am un card din UK de la BARCLAYS si nu pot sa scot bani. Am prieteni in alt oras din Romania si ei pot sa scoat? nu au nicio problema. Vreau sa stiu eu de ce nu pot sa scot. Imi zice ca Cipul nu poate fi gasit.

Postat in data: 20 oct., 2015