Nu pot scoate bani de pe cardul Postbank Vpay. Ce pot sa fac?

card posbank

Nu pot sa scot bani de pe cardul Postbank Vpay, pe care l-am primit la munca in Germania. L-am bagat la toate bancomatele din oras, dar nu-mi spune nimic, doar ca nu-mi da bani. Ce pot sa fac?

Daca nu va functioneaza cardul la niciun bancomat, atunci ar putea fi o problema legata de card, nu de bancomat.

De aceea, solutia este sa luati legatura cu Postbank si sa intrebati daca este vreo problema cu cardul dumneavoastra.

Datele de contact ale Postbank sunt urmatoarele: telefon 022855005500, email: mail@postbank.de.

Va rog sa reveniti la mine daca nu reusiti sa rezolvati problema.

6 raspunsuri la “Nu pot scoate bani de pe cardul Postbank Vpay. Ce pot sa fac?

1. Claudiu

Oare este posibil sa scot banii de pe postbank in uk de la banca barclays, dacă știți cum pot scoate banii și îmi puteți spune nam nici aplicație bancara

1. Vasile Coman - Reclamatiibanci.ro Post author

Problema cu cardul Postbank nu are legatura cu banca sau ATM-ul la care-l folositi, de aceea nu va merge nici la Barclays. Solutia e sa luati legatura cu Postbank, pentru a afla de ce nu merge cardul.

Reveniti va rog la mine sa-mi spuneti daca ati rezolvat problema sau daca aveti nevoie de ajutor.

2. Marius

Am o problema cu cardu postbank.am lucrat in germania dar d 8 luni sunt in franta.si salariu din franta tot pe cardu postbank a intrat.dar acu nu pot scoate bani d la bancomat nici nu pot sa vad cat am pe el.as putea sa aflu daca e blocat contu sau e problema d la card.as suna la banca dar nu stiu germana.

1. Vasile Coman - Reclamatiibanci.ro Post author

Daca nu stiti germana, vorbiti in limba engleza la Postbank.

Trimiteti la Postbank si un e-mail, in romana, pentru rezolvarea problemei dumneavoastra. Ei sunt obligati sa traduca e-mailul si sa va raspunda.

Reveniti va rog la mine daca nu reusiti sa luati legatura cu Postbank.

5 × 8 =