Etichete: ca

De ce mi se transmite ca nu am numarul de telefon mobil actualizat, cand vreau sa-mi inregistrez cardul in BT Pay?
BT-Pay_adauga_card

De ce mi se transmite că nu am Nr de telefon mobil actualizat la bancă cînd vreau să mi fie înregistrat cardul in aplicatia BT Pay?

Postat in data: 05 nov., 2022

Am primit scrisoare ca cineva a facut credit pe numele meu la banca BRD. Ce pot sa fac?
brd-reclamatie-clienti

Am o problema: mama mea primeste scrisoare cum ca cineva a facut imprumut bancar pe numele ei si ea e girantul si ameninta ca ii ia garsoniera daca nu plateste la timp suma de 300 milioane, este posibil asa ceva, ca altcineva sa faca imprumut pe numele ei? mentionez ca ea nu a avut niciodata legatura cu banca brd sau vreun cont acolo.

Postat in data: 26 oct., 2022

E legal ca Vodafone sa-mi opreasca din salariu pentru o datorie veche de 5 ani?
vodafone-reclamatie-abonament

Soțul a avut un abonament la Vodafone in 2017 și a rămas cu o restanță de 200 lei, ac după atâția ani ne-am trezit cu poprire pe
salariu de 56 de milioane vechi.

Ce pot face? E normal? Deși soțul a lucrat in tot acest timp nu ia oprit nimic, acum ai oprește și din avans și din preme și din lichidare, pe hărți scrie suma stabilită de 250 lei și ei oprește mai mult soțul având salariu minim pe economie. mulțumesc anticipat

Postat in data: 18 feb., 2022

De ce nu pot sa deschid aplicatia George BCR?
george-aplicatie-amprenta-logare

Buna ziua. De ce nu pot deschide alicatia George imi arata cod eroare300. 9.ZVBO9mNK
Pentru actualizare de date am fost la banca de curând.
Va rog sa ma ajutati cumva. Mulțumesc

Postat in data: 05 feb., 2022

Nu pot accesa aplicatia George. Imi arata ca nu am acces la internet. De ce?
george-bcr-aplicatie

Nu pot accesa aplicația George. Îmi arată ca nu am acces la internet. De ce? Am vrut sa actualizez aplicatia etoken, dar nu
eusesc, apare cod eroare 300.9.8.klnzse6.

Postat in data: 01 feb., 2022