De ce nu pot sa deschid aplicatia George BCR?

george-aplicatie-amprenta-logare

Buna ziua. De ce nu pot deschide alicatia George imi arata cod eroare300. 9.ZVBO9mNK
Pentru actualizare de date am fost la banca de curând.
Va rog sa ma ajutati cumva. Mulțumesc

Stimata doamna, pentru rezolvarea problemei, trebuie sa reinstalati aplicatiile George si eToken, care au fost recent actualizate.

Iata raspunsul BCR:

„Suntem permanent în proces de dezvoltare a functionalităților în George, iar acest lucru presupune și actualizarea periodică a versiunilor aplicațiilor eToken și George. Prin actualizarea aplicațiilor, se aduc atât îmbunătățiri ale acestora, cât și ale gradului de securitate.

Ca soluție punctuală pentru cazul de față, recomandăm reinstalarea aplicației George și reluarea conectării. În cazul în care întâmpinați probleme în continuare, vă rugăm să solicitați suport prin apel la Contact Center BCR: *2227 sau +4021.407.42.00 (apelabil din străinătate, număr cu tarif normal). „

Va rog sa reveniti la mine daca nu reusiti sa rezolvati problema cu aplicatia George.

10 raspunsuri la “De ce nu pot sa deschid aplicatia George BCR?

1. Badea Valentin

Am un telefon oppo reno 10 si dupa ultimul update nu mai ma pot loga in aplicatie imi apare pagina de home pentru o milisecunda si apoi spune Sesiune expirata . Pe telefonul sotiei care este mai vechi un huawei mate 20 lite functioneaza fara probleme . Exista posibilitatea de a face trecerea la update-ul dinaintea acestui update? Sau care poate fi rezolvarea ?

1. Badea Valentin

Am uitat sa specific ca in aceasta situatie sunt foarte multi utilizatori care au comentat pe aplicatia din magazin ply

2. Cristina

Buna ziua ,am un cont in euro si vreau o aplicatie ca sa vad cati euro mai sunt , cum fac si care este aplicatia ? Mentionez ca nu am token si nici cont in leí

1. Vasile Pop Coman - Reclamatiibanci.ro Post author

Nu va puteti accesa contul BCR prin aplicatia George deoarece aceasta are probleme de functionare, dupa cum a anuntat banca:

„George functioneaza cu intermitente”.

Actualizare:

BCR a anuntat, in jurul orei 17, ca aplicatia este din nou functionala:

„George este 100% functional din nou. Multumim pentru rabdare”, a postat BCR, pe Facebook.

Va rog sa reveniti la mine daca mai intampinati probleme cu aplicatia George BCR.

+ 1 = 6