Etichete: de pe

Pot sa scot bani in Romania de pe cardul Santander Debito?
card santander debito

Pot sa scot bani după cardul Santander in Romania dacă nu este visa?
Este card de debito

Postat in data: 30 iul., 2022

Pot sa scot bani de pe cardul Nickel la bancomatele din Moldova?
nickel card bancomat

„Ași dori să intreb despre card nickeli Meam făcut card nickeli la Franța de la Tabac și am venit la
Moldova cu el. Întrebarea mea este daca poți să scot bani depe nickeli la bancomatele Moldova”

Postat in data: 11 mai, 2022

Angajatii Cetelem mi-au luat banii de pe card, apoi m-au trimis la Kruk. Ce pot sa fac?

Am fost pe data de 16 iunie ora 9 la Cetelem și avem de platit 419 și mea cerut cardul și l-am dat nu stiu cea facut m-am dus la bancă sa scot bani cind am venit pe la ora zece și un sfert avem de plată 4190 și era alta casieră î mai tîrziu am făcut o rată cu timpul mea trimis un card nou si am sunat la cetelem să-mi spună codul si mea zis să trimit datele personale si le am trimis nu am inteles și am sunat dino și mea răspuns un domn si mea zis că am făcut o tranzacție pe care nu am facut

Acum mea trimis de la kruk că am de plătit bani care mea luat angajați de la Cetelem.

Postat in data: 27 feb., 2022

Cum pot face tranzactia de pe card Livret A pe card de debit George BCR?

Spune ti mi va rog cum pot face tranzactia de pe card livret a pe card mastercard,sau pe un card debit george? multumesc

Postat in data: 27 feb., 2022

De unde pot scoate bani de pe cardul Livret A emis de Banque Postale din Franta?

Am un card de franta se numește livretA e un card Postal de unde pot scoate bani?

Postat in data: 15 feb., 2022

Cum pot sa transfer banii de pe cardul Nickel intr-un cont al unei banci din Romania?
card-nickel

Cum pot sa mi obțin banii dintre un cont de la banca nickel într un cont al unei bănci din România în contextul în care banca nickel vrea sa rupă contractul cu mine și mi blochează contul ( rog sa menționați și ce banca din România ma poate ajuta )

Postat in data: 28 ian., 2022