Etichete: depozit

dobanzi-depozite-lei-banci
Topul bancilor cu cele mai mari dobanzi la un depozit in lei
dobanzi-depozite-lei-banci

Postat in data: 22 ian., 2021

Ce inseamna limita de depozit (dépôt) de pe cardul Nickel?
plafoane-bani-depozit-card-nickel

Buna ziua, in mesajul primit de la Nickel cu situatia banilor de pe card imi apar limitele de bani pentru plati (paiement) de 1.500 de euro pe luna si retrageri de bani de la bancomat (retrait) de 800 de euro pe saptamana, dar imi apare si o limita de depozit, de 950 de euro, si nu stiu ce inseamna. Mi-au facut ei un depozit, din care pot sa scot bani? Ca eu nu stiu sa fi facut vreodata un depozit, pe card doar primesc salariul, fiind angajat in Franta. Multumesc

Postat in data: 09 ian., 2020

Daca am bani depusi la banca Santander, cum pot sa-i scot, fara sa merg in Spania?

Daca am bani depusi in Spania la aceasta banca, Santander, in afara de a ma prezenta in Spania sa-i scot, cum altfel ii pot recupera?

Postat in data: 28 iul., 2016

Vreau sa inchid contul la ING, dar nu pot decat in office-ul unde l-am deschis

Serviciile ING Bank sunt neprofesioniste. Iata ce mi s-a intamplat: am transferat ieri de la BCR la ING o suma de bani in lei, astfel ca astazi m-am prezentat la ING pentru a face un depozit cu respectiva suma. Surpriza, insa! Banii nu erau in cont! Problema este ca atunci cand am incercat sa ma informez la ING ce s-a intamplat, m-am lovit de neprofesionalismul celor de la banca. Prima problema: personalul din ING Office nu a putut sa-mi ofere detalii despre contul meu, intrucat nu pot accesa decat datele clientilor din respectiva agentie, nu ale tuturor clientilor ING! Mi s-a recomandat sa apelez la serviciul de relatii cu clientii, My Line, dar acolo este un robot care mai mult te enerveaza si-ti pierzi vremea pana iei legatura cu cineva. Am fost atat de suparat incat am vrut sa-mi inchid conturile la ING, dar…ati ghicit! Nu se poate decat la agentia la care mi le-am deschis!

Postat in data: 25 apr., 2014