Etichete: In cat timp

In cat timp ajunge un transfer de la Postepay Italia pe un Revolut Romania?
postepay aplicatie

„Bună ziua!În cât timp ajunge un transfer de la postepay Italia pe un revolut România? Precizez că transferul a fost făcut duminica dimineața.”

Postat in data: 03 iun., 2024

In cat timp intra banii de pe cardul BCR in contul ING?

„Bună! Aseară mi sa facut transfer de pe card BCR pe ING în cât timp trebuie sa între bani în contul ING?”

Postat in data: 29 dec., 2023

In cat timp se poate inchide un card de credit?
card avantaj inchidere

„Se poate inchide cardul de credit mai rapid de 10 zile?
Din pacate avem nevoie sa inchidem cardul de credit (card avantaj) in vederea aprobarii unui credit ipotecar la bcr iar banca nu vrea sa ni-l inchida mai devreme de 10 zile. Avem nevoie cat mai repede pentru a putea obtine creditul mai devreme de 2024 pentru a evita majorarea tva-ului la imobiliare.
Va multumesc anticipat pentru raspuns.”

Postat in data: 25 nov., 2023

In cat timp plateste banca poprirea ANAF?

„În cât timp de la instituirea popririi efectuează banca plata către ANAF?”

Postat in data: 13 nov., 2023

In cat timp trebuie sa primesc banii printr-un transfer de la BRD la Banca Transilvania?
brd refuz de plata

Mi sa făcut de la brd un trasfer mic de 50 de lei pe banca Transilvania în cât timp ar trebui sa îl primesc. Transferul sa făcut astăzi vineri orele 14:45

Postat in data: 29 ian., 2023

In cat timp se face un transfer de bani din contul BT intr-un cont din Anglia?

Am transferat o suma de bani din contul BT intr-un cont din Anglia in data de 28.11.2022. Inca nu au intrat banii si azi e 1.12. E posibil sa nu fi intrat?

Postat in data: 01 dec., 2022

Cat dureaza la ING aprobarea cererii pentru schimbarea indicelui ROBOR cu IRCC?

Buna ziua, pe 27 iulie am depus la ING cerere pentru schimbarea indicelui ROBOR cu IRCC si ni s-a comunicat ca dureaza 30 zile, azi am sunat ca au trecut cele 30 zile si au zis ca dureaza 60 zile. Isi bat joc de noi?

Sora mea intr-o saptamana a semnat aditionalul de schimbare, a depus odata cu noi, doar ca alta banca. Fondul de garantare raspunde preferential? La unii in 2 zile si la altii in 60? Este normal ce se intampla?

Postat in data: 30 aug., 2022

In cat timp se face un transfer de bani de la BT la BRD?

Bună ziua! Am trimis o suma de bani din contul meu BT, către contul meu BRD, astăzi, duminică, la ora 19:30. Când vor întra banii în contul BRD?

Postat in data: 15 aug., 2022

In cat timp intra banii din contul ING in contul Banca Transilvania?
ing credit robor ircc

Cineva mi-a transferat la ora 01:00 dimineața după contul lui personal ING de lei pe contul meu Banca Transilvania tot de lei, dar banii nu au intrat nici până la ora aceasta, este ceva normal? Mulțumesc

Postat in data: 06 iul., 2022

In cat timp se fac platile si transferurile la Banca Transilvania