Etichete: lire

De ce nu pot retrage lire din bancile romanesti, fara sa mai schimb?

Bună ziua, am o mare ne’lamurire, de ce nu pot retrage din Băncile Românești strict Lira fără a mai face schimb????

Postat in data: 31 dec., 2019

Cum se face schimbul valutar cand retrag lei de pe cardul in lire Barclays?

Cum se face schimbul valutar cand retrag lei de pe cardul in lire Barclays? Cum pot evita sa nu fac schimbul la 4,7? Cum pot proceda sa mi scot banii de pe cardul englezesc?

Postat in data: 06 dec., 2017

Am incercat sa scot 300 de lire de pe cardul Barclays dar bancomatul nu mi-a dat nimic. Ce pot face?

Am un card Barclays valabil 1 an facut de fabrica la care lucrez, am incercat sa scot 300 . Banii i-au retras din cont dar bancomatul nu mi-a dat nimic. Ce pot face?

Postat in data: 26 iul., 2016

Am facut un transfer din Raiffeisen catre Lloyds UK din contul de Ron in contul de lire, dar au trecut doua saptamani si transferul nu s-a facut!

Buna seara! Am facut un transfer din Raiffeisen catre Lloyds uk din contul de Ron in contul de lire al Lloyds! Au trecut doua saptamani si transferul nu s-a facut, banii nu s-au returnat! Am facut numeroase sesizari, mi s-a spus ca in termen de 30 zile se rezolva si voi primi banii inapoi pentru ca Lloyds nu acepta transferuri din conturi de lei, comisionul fiind luat deja! Inadmisibil!!

Postat in data: 26 feb., 2015