Etichete: probleme

Ionut Stefan, conciliator CSALB: Rolul nostru este de a face multumiti consumatorii si bancile nu doar cand iau sau dau credite, ci si cand apar probleme

Ionut-Stefan-csalb
Ionut-Stefan-csalb

Postat in data: 15 dec., 2020

Cardurile, ATM-urile si POS-urile Raiffeisen nu functioneaza, dar clientii bancii au ramas fara bani in conturi

Postat in data: 16 iul., 2020

Nu pot sa scot bani de pe cardul Lloydsbank din Anglia. Ce pot sa fac?

Buna ziua, am un card Lloyds Bank din Anglia, unde am fost la munca, si nu mai pot scoate bani de pe el, mi-l da afara din bancomat, imi spune ca tranzactia nu poate fi procesata. Nu stiu de ce, ca am mai scos bani de pe el. Puteti sa ma ajutati?

Postat in data: 11 apr., 2020

Nu pot deschide aplicatia mybrd! Ce se intampla?

Nu pot deschide aplicatia mybrd. De cand o folosesc, este prima data cand se intampla. Fac toate platile online, am mare nevoie. Multumesc

Postat in data: 22 feb., 2019

Nu mai fac fata la plata ratei la banca. Ce sa fac?

Sunt in impas, numai fac fata la plata ratei la banca, din aceasta cauza m-am imprumutat si la ifn uri, dar numai pot sa achit. Ce sa fac?

Am un salariu minim, cat se poate opri? Cum se procedeaza?

In curand intru in Biroul de credite si o sa ma cheme la personal la fabrica.

Cat au dreptul sa imi opreasca din salariu?

Va multumesc, astept un raspuns.

Postat in data: 15 ian., 2019

Nu pot introduce parola la mybrd si nu pot accesa contul. Ce pot sa fac?

Nu pot accesa contul BRD deoarece nu-mi afiseaza casuta cu numere (parola). Ce pot sa fac?

Postat in data: 11 iul., 2018

Cum trebuie sa procedez daca nu mai pot plati creditul? Sa fac unul nou?

Am un credit si nu pot sa mai dovedesc sal achit si sint in baza de date si vreau sa fac unul din nou ca sami revin la normal. Cum sa procedez?

Postat in data: 20 ian., 2017

BRD are o retea total nefunctionala

buna ziua ! De ce ne amagiti cu porcaria asta de BRD banking? Este imposibil de acesat de logat etc, aveti o retea de toata mizeria, faceti ceva cu ea, platiti niste informaticieni adevarati. Problema este la nivel national, nu sunt singurul care se plange, este probabil un VPN, Cloud etc.

Postat in data: 10 mai, 2015