Etichete: retrag

Neocapital mi-a furat banii din contul de salariu, cand am vrut sa retrag investitia. Ce pot sa fac?

„Am cerut să îmi închid contul de la Neocapital unde am investit 1250 RON. Am trimis o declarație de închidere și un domn împreună cu colegul său jurist mi-a trimis un link pentru închiriere cont și transfer sumă.Cind am terminat cu ei am văzut că aplicația de la Banca Transilvania unde aveam salariu a fost ștearsă și banii din contul de salariu nu mai erau și aveam și depozit și au luat tot. Am făcut un extras și toți banii erau transferați unei persoane care este angajata firmei NEOCAPITAL. D-na a zis că nu are banii dar în extras se văd în contul ei de la CECE BANK. VĂ ROG SĂ MĂ AJUTAȚI SĂ-MI RECUPEREZ BANII.”

Postat in data: 24 sept., 2023

Pot sa retrag bani de la bancomat din Romania de pe un card Santander?

Lucrez in Londra si am doua carduri basic si un alt card de debit la banca Satander. Banii de salariul sunt virati pe cardul basic. Va rog sa-mi spuneti daca pot sa retrag bani de la bancomat din Romania mai precis din Bacau. O zi buna.

Postat in data: 21 oct., 2017

Pot sa scot toti banii de pe un card Barclays la ghiseul unei banci din Romania?

Am un card Barclays si as vrea sa stiu daca pot scoate de pe el, la ghiseul unei banci din Romania, toti banii deodata, pentru ca stiu ca la bancomate exista o limita zilnica. Daca da, la ce banci se poate si cat e comisionul?

Postat in data: 15 dec., 2016