Etichete: sa scot

De ce nu pot sa scot bani de pe cardul Santander?
card santander debito

„Ma puteți ajuta eu am card de spania santander am bani în cont și nu pot sai scot la bancomat îmi spune fonduri insuficiente la magazin dacă vrea sa cumpăr cu cardul îmi spune depășire limita”

Postat in data: 29 nov., 2023

Pot sa scot bani de pe cardul Nickel la bancomatele din Moldova?
nickel card bancomat

„Ași dori să intreb despre card nickeli Meam făcut card nickeli la Franța de la Tabac și am venit la
Moldova cu el. Întrebarea mea este daca poți să scot bani depe nickeli la bancomatele Moldova”

Postat in data: 11 mai, 2022

Pot sa scot bani din Romania de pe un card Postbank? Nu am procent?
postbank comision retragere bani atm

Salut, asa o intrebare!! Ma aflu la Germania si am card de la Post Banc, voi putea scoate bani de la Romania?? Nu o sami ia procent??

Postat in data: 14 mart., 2022

Pot sa scot euro de la bancomatele Banca Transilvania?

Daca am un cont in euro la Banca Transilvania si am bani in euro pe el si ma duc la bancomat, pot sa extrag bani in lei sau numai in euro merge?

Postat in data: 11 feb., 2022

Pot sa scot bani din Romania de pe un card Postepay Evolution?
card-postepay-evolution

Am posta pay revolution, pot să-l folosesc și în rominia? la ce bănci, pentru ca codu pin e din 5 cifre.

Postat in data: 26 oct., 2021

Pot sa scot bani in Romania de pe un card Postbank Vpay emis in Germania?
card posbank

Buna ziua, am un card PostBank pe care l-am facut in Germania, le care incasez salariul. Daca merg in Romania, pot scoate si de acolo bani de pe el? E un card tip V Pay, Girocard, nu e Visa sau Mastercard. Multumesc

Postat in data: 18 apr., 2020

Nu pot sa scot bani de pe cardul Lloydsbank din Anglia. Ce pot sa fac?

Buna ziua, am un card Lloyds Bank din Anglia, unde am fost la munca, si nu mai pot scoate bani de pe el, mi-l da afara din bancomat, imi spune ca tranzactia nu poate fi procesata. Nu stiu de ce, ca am mai scos bani de pe el. Puteti sa ma ajutati?

Postat in data: 11 apr., 2020