Etichete: scam bitcoin

Este posibil sa mai recuperez banii pierduti prin investitia in Bitcoin?
ufinacapital ufina trade pareri

„Am văzut ca si alte persoane se confrunta cu problema înșelătoriilor , am dovezi , platforma este ufina, când nu am mai vrut sa investesc pt ca mi am dat seama ca este țeapa așa zisul brocker s-a enervat , am zis ca vreau sa retragem bănuții , dl m-a ajutat sa îi transferam pe wallet Bitcoin master, dar îmi spune ca e blocată suma pt ca nu am BNB, și sa fac un transfer se 10% din suma pt a debloca suma sa o pot transfera inapoi pe contul meu

Investiția a fost 17.427$ , cu un câștig cică de 50.000$

Dl brocker încă așteapta ca eu sa transfer cei 10%,si nu i-am dat de bănuit ca m-am prins ca este țeapa
Cum ar fi cel mai bine sa procedez?

Credeți ca este posibil sa mai recuperam banii?
Va rog sa ma ajutați”

Postat in data: 06 dec., 2023

Nu pot recupera banii investiti in bitcoin prin Coinbase. Ce pot sa fac?
coinbase teapa bitcoin

„Buna seara as vrea sa imi dati o pare am facut cu coinbase o recuperare de fonduri prin coinbase am toate email dela coinbase cum am facut toate incercarile care miau cerut de am ajuns la suma de 38000 euro care spun ca iau recuperat plus ca ieu am tot adaugat 27000euro la acontul coinbase am confirmarile dela coinbase amica email dela coinbase cu sumele puse la dispozitia lor dar nu reusesc sa inteleg „

Postat in data: 21 mart., 2023

Am investit in cripto pe platforma Lion Trust 4800 eur si nu-i mai pot recupera. Ce e de facut?
lion trust platforma

„Buna ziua.Am investit in cripto pe platforma lion trust 4800 eur dupa tranzactii
au rezultat circa 16000$.Mi sa cerut impozit 20% care l am platit 3250eur.In blochcain s au blocat si am platit 1650.Acum mai cer alti 2650.Ce este de facut cu acesti excroci ?”

Postat in data: 05 mart., 2023