Etichete: teapa coinbase

Am fost inselat de Asset-ace. Pot sa mai recuperez banii?
asset ace teapa cripto

„Salut.Am fost și eu înșelat de Assed-Ace,am de pus aprox. 1250 USD în contul lor au ridica soldul la aprox 3500usd au deschis ei o poziție care acum este de 5200usd și vor sa mai pun în contul 1400usd sa poată finaliza tranzacția.Eu nu vreau sa mai depun ca sigur pierd banii .”

Postat in data: 11 ian., 2024

Asset-ace.org este o teapa, daca ma pun sa platesc pentru a-mi recupera banii investiti in criptomonede?
asset ace teapa cripto

„Buna ziua,cum îmi pot recupera banii din administrarea pentru tranzacții asset ace,aceștia mă pun pe coinbasse sa plătesc o sumă de bani pentru a îmi lua banii înapoi,ceea ce nu mi se pare ok,unde mă pot adresa să îmi pot recupera bani va rog ajutatima”

Postat in data: 01 dec., 2023

Nu pot recupera banii investiti in bitcoin prin Coinbase. Ce pot sa fac?
coinbase teapa bitcoin

„Buna seara as vrea sa imi dati o pare am facut cu coinbase o recuperare de fonduri prin coinbase am toate email dela coinbase cum am facut toate incercarile care miau cerut de am ajuns la suma de 38000 euro care spun ca iau recuperat plus ca ieu am tot adaugat 27000euro la acontul coinbase am confirmarile dela coinbase amica email dela coinbase cu sumele puse la dispozitia lor dar nu reusesc sa inteleg „

Postat in data: 21 mart., 2023