binance cripto

Bună ziua, va scriu pentru ca am fost înșelată prin manipulare și prin phishing..A sustras toți banii din banca și i -a trimis unei persoane Melinda Făgăraș și către Binance.

As putea sa mai recuperez banii pierduți?? menționez ca am toate dovezile de plată din  extrasul de cont  …

Va rog sa ma îndrumați ce trebuie sa fac sa îmi recuperez banii

Pentru a va putea recupera banii investiti prin Binance, trebuie sa faceti o reclamatie la Autoritatea de Supraveghere Financiara (ASF), cea responsabila de investitiile financiare.

Sesizarea la ASF o puteti face la adresa de e-mail: Entitati.Neautorizate@asfromania.ro.

Raportati aceasta inselaciune si la Politie, prin completarea unei plangeri online, pe site-ul Politiei Romane, la acest link:  https://www.politiaromana.ro/ro/petitii-online.

De asemenea, puteti face o reclamatie si la Binance cu privire la cele intamplate.

Va rog sa reveniti la mine cu raspunsurile primite la reclamatiile trimise la ASF, Politie si Binance.

4 raspunsuri la “Am fost inselata prin manipulare si phishing, am trimis bani unei persoane si catre Binance. Cum pot sa-i recuperez?

Din raspunsul Binance rezulta ca aceasta firma va va ajuta sa-l depistati pe hot, pentru a putea sa va recuperati banii. De aceea, ar trebui sa faceti o plangere la Politie, pentru ca politistii sa inceapa ancheta cu ajutorul Binance.
      furt bitcoin binance

× 3 = 3