Etichete: aplicatie BRD

De ce nu pot accesa aplicatia YOU BRD?
nu functioneaza you brd

„Nu pot accesa aplicatia youbrd,când încerc sa ma conectez apare un Salut și un cerc câte se învârte,apoi omo spune eroare,verificați date mobile/reincearca.Încerc de 24 ore,am reinstalat aplicatia,am golit cache,memoria,degeaba! Date mobile am.Ni știu ce se intampla”

Postat in data: 21 ian., 2024

De ce nu merge aplicatia YOU BRD, daca mi-am schimbat telefonul?

„Buna ziua, am o problema cu inregistrarea in aplicatia YOU, acum cateva luni mi-am schimbat telefonul si nu mai pot sa mi accesez aplicatia you brd. Am incercat sa ma inregistrez de pe telefon dar de fiecare data la rezulatat imi spune „ne pare rau, nu am putut sa-ti verificam identitatea” si nu pot sa ma duc la banca ca sa primesc numar client, asa ca va intreb daca este o posibilitate sa l aflu eu sau alta posibilitate de a ma inregistra.”

Postat in data: 06 oct., 2023

Cum fac sa primesc mesaj pe telefon, cand imi intra salariul?

Bună ziua as dorii sa mi se activeze și mie pe telefon,când îmi întra salariu sa primesc mesaj.

Postat in data: 25 nov., 2022

Am reinstalat aplicatia mybrd si nu ma mai pot loga. Ce trebuie sa fac?

una dimineata!
Am dezinstalat aplicatia My BRD, iar dupa ce am reinstalat-o nu imi da
optiunea de a ma loga din nou . Imi zice sa „Activeaza acum”.
De ce nu am optiunea de a ma autentifica?

Postat in data: 17 sept., 2022

Cum pot activa aplicatia myBRD?
mybrd activare aplicatie

Bună ziua cum pot activa aplicația my brd?

Postat in data: 16 sept., 2022

Nu pot sa intru in aplicatia YOU BRD. Imi spune ca exista o noua versiune. Ce trebuie sa fac?
activare you brd

Buna ziua ! Nu pot să intru în aplicația You BRD . I.mi spune că există o nouă versiune . Ce pot sa fac ?v82M

Postat in data: 20 iul., 2022

Cum activez aplicatia YOU BRD?
you brd problema activare

„De ce cand am completat ultimile 4 cifre ale cardului primesc atentionarea ca nu sunt corecte? Cum sa procedez pentru activarea YOU BRD?
Multumesc!”

Postat in data: 18 iun., 2022

De ce nu pot sa activez aplicatia You BRD?

„Bună ziua,
Am activat ultima versiune a aplicației You BRD inclusiv cu datele biometrice solicitate. Am primit mesajul că aplicația a fost
instalată cu succes, dar după ce introduc datele de autentificare aplicația se deschide pentru o fracțiune de secundă după care se închide.

Am fost la bancă și mi-au zis că problema este din setările telefonului probabil un antivirus care o închide. Am încercat toate variantele în setările telefonului și nu reușesc.

Puteți să mă ajutați cu o soluție?”

Postat in data: 11 iun., 2022

Nu merge aplicatia you brd. Imi spune ca brd token a expirat. Ce pot sa fac?
youbrd-aplicatie

„Nu merge aplicația you brd. Îmi spune că brd token a expirat, apoi îmi cere sa bag CNP-ul și numărul de telefon ca să primesc un cod. După ce bag codul îmi apare mesajul „Oops something went wrong” și îmi cere sa repet pașii anteriori și același lucru, e într-un loop de erori.”

Postat in data: 17 mai, 2022

Cum accesez aplicatia BRD daca mi-am schimbat telefonul?
you brd problema activare

Buna ziua cum pot folosi aplicatia mybrd cu alt nr de telefon nu cel ce lam dat la semnarea contractului. Am dat nr de Romania si acum sunt in Spania si acel nr nu functioneaza.Va multumesc

Postat in data: 08 apr., 2022

Aplicatia you brd nu mai functioneaza pe noul telefon. Ce pot sa fac?

Bună ziua.
Am avut aplicatia you brd , pe telefon functiona perfect. Din pacate, am fost nevoită să dezactivez aplicatia (s a defectat tel) si acum am descarcat din nou aplicatia dar nu mai functineaza. Imi pare fff rău , ptr ca eram foarte multumita de aplicatie .

Postat in data: 29 mart., 2022

Cum pot semna contractul pentru serviciul de mobile banking cu BRD? Nu primesc codul de activare si parola unica prin SMS!
cod, id activare aplicatie mybrd

Buna ziua, am descarcat aplicatia pe telefon, cum pot semna contractul pentru serviciul de mobile banking cu BRD? nu primesc codul de activare si parola unica prin SmS.

Postat in data: 29 mart., 2022

Ce trebuie sa completez pentru activarea mybrd Mobile?
cod, id activare aplicatie mybrd

Buna ziua, am nevoie de putin ajutor, mi se cere la activarea contului MYBRD Mobile ID ACTIVARE SI COD ACTIVARE AS VREA SA STIU MAI EXACT CE TREBUIE SA COMPLETEZ, MULTUMESC.

Postat in data: 28 mart., 2022

Cum pot activa aplicatia myBRD pe noul telefon?
Probleme aplicatie myBRD

Bună seara, am avut my brd activ și am schimbat telefonul, nu îl mai pot activa pe noul telefon, ce pot face.

Postat in data: 19 mart., 2022

Nu se deschide aplicatia You BRD. Ce pot sa fac?
you brd problema activare

Nu se deschide aplicația You brd. De ce?

Postat in data: 11 mart., 2022

De ce nu merge aplicatia You BRD?
you brd problema activare

De ce nu merge aplicația You BRD?

Postat in data: 10 mart., 2022

De ce nu pot activa You BRD?

Bună ziua! Am văzut că nu sunt singura care nu pot activa aplicația You brd. Tot încerc de vreo două săptăptămâni şi răspunsul este…”Ups eroare!Reveniți.” Mă puteți ajuta,vă rog?

Postat in data: 07 mart., 2022

Cum pot reinstala you brd fara sa ma deplasez pana la unitatea bancara ?
BRD aplicatie you

Cum pot reinstala you brd fără sa ma deplasez pana la unitatea bancara ?

Postat in data: 11 feb., 2022

De ce nu functioneaza aplicatia YOU BRD? Ce putem face?

Nu merge aplicația you brd am sterso si am instalato din nou si tot mu merge, zice eroare…va rog daca puteți sa ma ajutați in legătură cu această problema, mulțumesc.

Postat in data: 05 feb., 2022

Pot sa-mi instalez aplicatia myBRD Mobile pe noul telefon fara sa merg la banca?
Probleme aplicatie myBRD

Bună dimineața am și eu o întrebare. Vreau sa îmi instalez aplicația My BRD mobile pe noul telefon, și nu pot ajunge la bancă pentru ca să sucursala de la noi sa închis și alta este la 30 km și mai am și bebe mic. Oare ma puteți ajuta dumneavoastră?

Postat in data: 13 dec., 2021