Nu merge aplicatia you brd. Imi spune ca brd token a expirat. Ce pot sa fac?

youbrd-aplicatie

„Nu merge aplicația you brd. Îmi spune că brd token a expirat, apoi îmi cere sa bag CNP-ul și numărul de telefon ca să primesc un cod. După ce bag codul îmi apare mesajul „Oops something went wrong” și îmi cere sa repet pașii anteriori și același lucru, e într-un loop de erori.”

Am transmis la BRD problema dumneavoastra, iar raspunsul este urmatorul:

„Domnul ar trebui sa mearga intr-o unitate BRD pentru activare, mai ales daca i-a expirat tokenul.”

Asadar, singura solutie pentru reactivarea aplicatiei You BRD in acest moment este sa mergeti la o sucursala a bancii, in prezent nefiind posibila activarea aplicatiei de mobile/internet banking prin telefon sau online.

Va rog sa reveniti la mine daca nu reusiti sa activati aplicatia You BRD.

4 raspunsuri la “Nu merge aplicatia you brd. Imi spune ca brd token a expirat. Ce pot sa fac?

1. Lorand

Soluția la tokenul expirat pentru cei cu telefoane Samsung: copiați aplicația YouBRD în Secure Folder și activați-o acolo. N-o să se mai dezactiveze în veci!

2. Campian

Token BRD a expirat. Am fost la banca și mi-a reinstalat YOU BRD . Nu funcționează. Am telefon Galați A 20 e, Versiunea Android 11. Unde ma adresez ?

1. Corina

Nici la mine nu functioneaza.In primul rand nu se vede nimic pe camera cand incerc sa fac poza la buletin.Sincer, o banca atat de mare nu e in stare sa faca o aplicatie sa mearga de parca noi am avea timp sa ajungem la banca sa stam 1 ora sa ne dea ei un cod.

7 − 2 =