Etichete: broker bitcoin

Cum pot sa retrag banii investiti in contul NeoCapital?
teapa neocapital broker inselatorie scam

„Bună ziua ,problema mea ar fi că ,la încercarea de retragere a unei sume de pe NeoCapital ,am fost contactat de un domn ,care îmi cere sa depun 25% din suma respectiva că fiind garanție pentru nu știu ce.

Nu cred că există așa ceva ,nu mi ae pare normal și ce as putea face.Banii din contul de NeoCapital ,au plecat Intr un alt cont …al cui nu știu.”

Postat in data: 03 aug., 2023

Am fost inselata de Binance si o firma de brokeri, pe platforma Ip-t.trade. Cum pot recupera banii investiti in bitcoin?
platforma ip trade teapa bitcoin

„Buna ziua, povestea mea de frauda e o greșeală pe care o recunosc iar de la Dvs îmi doresc sa ma puteți ajuta sa recuperez banii investiți !
Am intrat pe o platforma Bitcoin Loophole, nu am apucat sa ma înregistrez sau sa fac un cont ca ma sunat cineva pe nume Mirela Cojocaru care mi-a spus ca e suport client și ma ajuta cu înregistrarea pe platforma, am depozitat suma minima de 250 de euro și mai apoi am stabilit o parola pe care sa o am in comun cu brokerul care urma sa se ocupe de tranzacțiile mele ajungând sa fac profit !
Am toate documentele și conversațiile cu el , pe nume Radu Andrei . Cum pot sa iau legatura cu Dvs și ce ma sfătuiți sa fac .
Am bani in Binance 4100euro și in trust wallet 8500 dar nu ii pot recupera ca sunt blocați . Iar pe platforma lor de tranzacționare care se numește
Ip-t.trade 10000 euro.
Aștept răspunsul Dvs , sunt in mare încurcătură știu , poate îmi puteți oferii atenția și răbdarea Dvs !
Mulțumesc din suflet !”

Postat in data: 14 mart., 2023

Sunt reale cazurile despre castigurile din investitiile in Bitcoin, prin Moonpay?
cumparare bitcoin moonpay

Postat in data: 26 feb., 2023

Itrust este sigura pentru a cumpara bitcoin?

Știți ceva despre ltrust? E sigura? Pot sa cumpar bitcoin?

Postat in data: 04 ian., 2023

Atentie la brokeri si site-uri neautorizate, care va promit castiguri mari cu bitcoin si alte criptomonede! Avertismentul ASF

Este riscant sa investesc in bitcoin si alte criptomonede, daca un broker care m-a contactat pe telefon mi-a promis castiguri foarte mari?

Postat in data: 02 dec., 2022