Tag Archives: card Nickel

nickel card bancomat
Pot sa scot bani de pe cardul Nickel la bancomatele din Moldova?

„Ași dori să intreb despre card nickeli Meam făcut card nickeli la Franța de la Tabac și am venit la
Moldova cu el. Întrebarea mea este daca poți să scot bani depe nickeli la bancomatele Moldova”

nickel transfer bani
Dintr-un cont nickel Franta cum pot transfera suma contului la BRD?

Dintr-un cont nickel Franța cum și în ce condiții pot transfera suma contului la brd sau revolut. Mulțumesc. Aștept răspuns urgent, de specialitate, exclus, comentarii în necunoștință de legislația și practicilor bancare, europene. Mulțumesc.

card-nickel
Cum pot sa transfer banii de pe cardul Nickel intr-un cont al unei banci din Romania?

Cum pot sa mi obțin banii dintre un cont de la banca nickel într un cont al unei bănci din România în contextul în care banca nickel vrea sa rupă contractul cu mine și mi blochează contul ( rog sa menționați și ce banca din România ma poate ajuta )

plafoane-bani-depozit-card-nickel
Ce inseamna limita de depozit (dépôt) de pe cardul Nickel?

Buna ziua, in mesajul primit de la Nickel cu situatia banilor de pe card imi apar limitele de bani pentru plati (paiement) de 1.500 de euro pe luna si retrageri de bani de la bancomat (retrait) de 800 de euro pe saptamana, dar imi apare si o limita de depozit, de 950 de euro, si nu stiu ce inseamna. Mi-au facut ei un depozit, din care pot sa scot bani? Ca eu nu stiu sa fi facut vreodata un depozit, pe card doar primesc salariul, fiind angajat in Franta. Multumesc

card-nickel-franta
Mi-a inghitit la bancomat cardul Nickel si nu vor sa mi-l dea inapoi. Ce pot sa fac?

Am un card Nickel luat de la un ghiosc Tabac din Franta, pe care incasez salariul, acum sunt in Spania, l-am bagat intr-un bancomat si mi l-a inghitit, iar cei de la banca nu vor sa mi-l dea inapoi, desi pe card e numele meu si am numarul cardului, identifiantul.
Imi spun ca trebuie sa merg in Franta. Ce pot sa fac?