Etichete: Cat dureaza

Cat dureaza un transfer bancar din aplicatia Banca Transilvania catre ING Bank?

„Cât durează un transfer bancar efectuat din aplicația de internet banking din Banca Transilvania către ING Bank? ING Bank acceptă plățile instant?
Mulțumesc!”

Postat in data: 24 dec., 2023

Am facut un transfer Revolut – ING in RON, dar inca nu au ajuns banii! Ce pot sa fac?
revolut aplicatie

Ieri la ora 12 am facut un transfer revolut ing in RON. Nici pana acum banii nu au ajuns, am nevoie urgenta astazi de ei.

Cum pot proceda?

Postat in data: 15 dec., 2022

Un transfer facut la ora 17, de pe Revolut la BRD, cat dureaza?
revolut aplicatie

Buna ziua..dacă mi-au fost transferați aseară niste bani în jur de ora 17 de pe revolut pe brd..este posibil sa nu se facă transferul în zilele de 30, și 1 ? mulțumesc anticipat

Postat in data: 30 nov., 2022

Cat dureaza un transfer Revolut – Garanti?
revolut aplicatie

Sambata la ora 18:00 mi-a fost facut un transfer prin Revolut intr-un cont Garanti Bank, banii nu se regasesc in cont nici dupa 2 zile lucratoare, adica marti la ora 21:00. Urmeaza doua zile nelucratoare (libere legale).

Mentionez ca transferul a fost facut in lei si ca am confirmarea transferului prin Revolut. Considerati ca ar trebui sa ma interesez asupra transferului sau ar trebui sa astept pana vineri, prima zi lucratoare dupa cele 2 legale si alte 2 in care nu s-a
efectuat viramentul?

Postat in data: 30 nov., 2022

Cat dureaza un transfer din contul Revolut in contul ING?

Buna ziua! Am realizat un transfer din contul de revolut in contul ing, astăzi in jurul orei 10 dar nici acum (ora 12:15) nu au intrat banii. De-obicei când făceam transfer din revolut in bcr banii intrau imediat, maxim un minut.

Postat in data: 17 nov., 2022

Cat dureaza un transfer Revolut – ING?

Buna ziua! Am trimis vineri, in jur de ora 15, o suma de bani din contul Revolut in contul ING și astăzi, luni, la ora 11.40 nu au ajuns încă. Când ar trebui sa ma îngrijorez? Multumesc!

Postat in data: 14 nov., 2022

Cat dureaza la ING aprobarea cererii pentru schimbarea indicelui ROBOR cu IRCC?

Buna ziua, pe 27 iulie am depus la ING cerere pentru schimbarea indicelui ROBOR cu IRCC si ni s-a comunicat ca dureaza 30 zile, azi am sunat ca au trecut cele 30 zile si au zis ca dureaza 60 zile. Isi bat joc de noi?

Sora mea intr-o saptamana a semnat aditionalul de schimbare, a depus odata cu noi, doar ca alta banca. Fondul de garantare raspunde preferential? La unii in 2 zile si la altii in 60? Este normal ce se intampla?

Postat in data: 30 aug., 2022

Cât durează un transfer bancar între BCR și ING?

Bună ziua , cât durează transfer bancar între BCR și ING ? Am făcut transfer la ora 12:30

Postat in data: 26 aug., 2022

Nu au intrat banii trimisi din contul HSBC din UK Wales la Raiffeisen in Romania. Cat dureaza?
durata plati incasari raiffeisen

„Bună ziua. Am trimis banii in contul băiatului din UK Wales in România Rădăuți. Banca mea este HSBS . Au trecut 9 zile
lucrătoare și nu au intrat banii. Banca din România este Raiffeisen. Mulțumesc frumos.”

Postat in data: 16 mai, 2022

Cat dureaza transferul de bani din aplicatia George (BCR) in ibanul meu BT?
aplicatia_George-autentificare

salut, mi-a trimis cineva acum cateva ore o suma de bani pe ibanul meu (BT) de pe o aplicatie George (BCR) insa nu stiu exact cat dureaza transferul.

Postat in data: 14 nov., 2021