Etichete: de ce nu merge bt pay

De ce nu mai pot instala aplicatia BT Pay pe telefon?
bt pay eroare aplicatie

„Am un telefon samsung s8 și am de mult aplicația bt pay. De curând an șters di greșeală aplicația iar acum nu o mai pot instala pe telefon. Îmi zice ca telefonul nu este compatibil cu noua versiune de
bt pay. Mă puteți ajuta. Vă mulțumesc.”

Postat in data: 02 feb., 2024

De ce imi da eroare aplicatia BT Pay?
bt pay eroare

„Aplicatia BTPay a inceput sa dea eroare acum cateva saptamani la transferurile de orice fel. Am dezinstalat astazi aplicatia si am instalat-o la loc, dar de aceasta data nu pot configura aplicatia
deloc, aparand aceeasi eroare, „Ups… A aparut o eroare. Te rugam sa incerci mai tarziu.”

Aplicatia era si este la versiunea cea mai noua. Nu se deschide deloc dupa ultima actualizare de la inceputul lunii ianuarie. Ce pot face?”

Postat in data: 29 ian., 2024

Cum pot rezolva problema cu eroarea la aplicatia BT Pay?
bt pay eroare aplicatie

„După ce instalez aplicația BT PAY și introduc numărul de telefon declarat băncii, îmi apare ca este o eroare și sa reinstalez aplicația. Cum pot rezolva problema?”

Postat in data: 01 dec., 2023

De ce imi da eroare aplicatia BT Pay?
aplicatia bt pay copii

„Bună ziua! Am 16 ani și am un card de student la Banca Transilvania… Intampin probleme la achiziționarea produselor mereu îmi apare mesajul ” cardul dvs nu a putut fii înregistrat la Banca dvs.” Chiar daca eu am mai achiziționat lucruri cu el .. iar aplicația mobila nu funcționează apare mesajul ” ups.. a apărut o eroare , te rugam sa îți contactezi părinți pentru a verifica informațiile și să reinstalezi aplicația ”

Va mulțumesc pentru timpul acordat!”

Postat in data: 14 mart., 2023

Problema cu aplicatia BT Pay: nu se mai incarca. Ce pot sa fac?
bt pay nu merge

Bună ziua în legătură cu aplicația btpay de pe tel de ieri nu se mai încarcă menționez ca ieri am fost intr-o zona cu semnal slab iar cind am vrut sa verific întrarea salariului a cerut o actualizare am dat și de atunci nu se mai actualizează și nici nu mai pot întra pe cont de pe tel nu am la dispoziție un laptop sa verific dacă as putea întra cu ID și parola dar de pe tel nu îmi da voie .
Mulțumesc aștept răspuns.

Postat in data: 08 feb., 2023

Nu pot intra in aplicatia BT Pay. Ce trebuie sa fac?
btpay aplicatie

Bună, nu pot întra în aplicația BT Pay. Parcă se încarcă aplicația încontinuu. Ce să fac ? Mulțumesc

Postat in data: 06 feb., 2023

BT Pay nu se mai deschide. Ce ar trebui sa fac?

Programul Bt pay nu se mai deschide. Ce ar trebui să fac ? Până acum două zile l-am putut folosi.

Postat in data: 30 ian., 2023

De ce nu merge aplicatia Bt pay?
bt pay plata telefon

„De ce nu merge aplicația Bt pay?”

Postat in data: 12 mai, 2022