Etichete: durata transfer bancar

Cat dureaza un transfer bancar de la BRD la BT?

Bună ziua, spuneti-mi va rog, daca cineva mi-a facut un transfer bancar de la Brd in contul meu Bt joi la ora 15, cand ar trebui sa primesc banii? Luni ora 9, inca nu sunt….. e vreo problema? Ar putea fi anulat transferul?

Postat in data: 31 oct., 2022

Cat dureaza un transfer de la BCR la Banca Transilvania (BT)?

Bună ziua. Duminica 23 mi sa făcut un transfer bancar de la BCR la Bt. Astăzi suntem în 26 si încă nu au întrat bani. Cat mai durează pana întra?

Postat in data: 26 oct., 2022

Cand intra banii cu un transfer cu taxa de urgenta de la BT la Raiffeisen?

Buna ziua! Daca azi am transferat de la BT la Reiffeisen,până în ora 15 cu taxă de urgentare,banii vor intra mâine sau azi?

Postat in data: 01 sept., 2022

Cand intra banii in cont, cu un transfer de la BT la Raiffeisen?

Buna ziua,am primit un transfer de la BT in contul meu de Raiffaisen,sâmbătă,îmi puteți spune când intra banii in cont? Multumesc o zi buna

Postat in data: 29 aug., 2022

Cât durează un transfer bancar între BCR și ING?

Bună ziua , cât durează transfer bancar între BCR și ING ? Am făcut transfer la ora 12:30

Postat in data: 26 aug., 2022

In cat timp se face un transfer de bani de la BT la BRD?

Bună ziua! Am trimis o suma de bani din contul meu BT, către contul meu BRD, astăzi, duminică, la ora 19:30. Când vor întra banii în contul BRD?

Postat in data: 15 aug., 2022

Nu au intrat banii trimisi din contul HSBC din UK Wales la Raiffeisen in Romania. Cat dureaza?
durata plati incasari raiffeisen

„Bună ziua. Am trimis banii in contul băiatului din UK Wales in România Rădăuți. Banca mea este HSBS . Au trecut 9 zile
lucrătoare și nu au intrat banii. Banca din România este Raiffeisen. Mulțumesc frumos.”

Postat in data: 16 mai, 2022

Cat dureaza transferul de pe contul Revolut in contul ING?
transfer ing revolut

Bună ziua . Vin cu o problema . Mi am făcut azi cont la ING , după care soțul mi a transferat de pe contul lui de Revolut o suma de bani . Problema e ca lui i arata ca banca ing a primit banii , și transferul este efectuat corect (iban +nume) dar eu am 0 lei … poate dura câteva zile ?

Postat in data: 15 apr., 2022

Orele limita de procesare a platilor si transferurilor la BCR
bcr reclamatie

Postat in data: 23 mart., 2022

Cand intra banii la un transfer Banca Transilvania – BRD?
banca transilvania transfer

Bună ziua! Astazi la ora 12 mi-a transferat o persoana niste bani din contul lui de la Transilvania catre contul meu de la Brd. cand ar intra banii?

Postat in data: 20 mart., 2022

Cat dureaza transferul de bani de pe Revolut in contul altei banci?

Buna ziua, cat dureaza un transfer de bani de pe Revolut in contul Raiffeisen? Mentionez ca am confirmarea de trimitere de la Revolut dar banii nu se regasesc in contul Raiffeisen, toate detaliile contului fiind corecte. Multumesc!

Postat in data: 03 feb., 2022

Cat dureaza transferul de bani din aplicatia George (BCR) in ibanul meu BT?
aplicatia_George-autentificare

salut, mi-a trimis cineva acum cateva ore o suma de bani pe ibanul meu (BT) de pe o aplicatie George (BCR) insa nu stiu exact cat dureaza transferul.

Postat in data: 14 nov., 2021

Cat dureaza un transfer de bani online de la BCR la BT?

Ieri, 29.11, mi-a transferat cineva o suma mica de bani online de la BCR la BT iar suma nu a ajuns nici astazi, 30.11, nu stiti cand va ajunge aproximativ ?

Postat in data: 02 dec., 2020

In cat timp se face un transfer bancar din Germania in Romania?

As vrea sa stiu in cat timp se face un transfer bancar? Trebuia de 2 zile sa primesc niste bani din Germania si inca nu au sosit.

Postat in data: 21 iul., 2016