Tag Archives: dureaza

refinantare credit banca transilvania
Cat dureaza refinantarea unui credit?

„Va salut. Am facut o refinantare a unui credit de nevoi personale de la ING,urmand a fi refinantat de Banca Transilvania. S-a facut refinantarea, s-a facut inchiderea contului, insa acum Banca Transilvania spune ca trebuie sa primeasca un e-mail din partea ING, iar dupa aceea pot primi banii suplimentari.

Dupa o lunga asteptare,mi se pare o taraganeala, o rea voință. Vi se pare normal? Va multumesc.”

durata credit banca transilvania
Cat timp dureaza aprobarea unei refinantari la Banca Transilvania?

Buna ziua aș dori sa stiu cit dureaza să îmi dea o refinantare Banca Transilvania. au cerut revisalu și cei 3 fluturași de salaru, am facut saptamana ce a trecut actele, adica le-am semnat și după aceea ne-a cerut revisalu și cei 3 fluturași. cit mai durează pînă îmi dă refinantarea? mulțumesc

transfer ing revolut
Cat dureaza transferul de pe contul Revolut in contul ING?

Bună ziua . Vin cu o problema . Mi am făcut azi cont la ING , după care soțul mi a transferat de pe contul lui de Revolut o suma de bani . Problema e ca lui i arata ca banca ing a primit banii , și transferul este efectuat corect (iban +nume) dar eu am 0 lei … poate dura câteva zile ?

Cat timp dureaza sa intre in contul BT salariul din Norvegia?

Bună ziua! Soțul meu lucrează în Norvegia și i s a pus salariul joi, pe contul cardului Bt , astăzi este luni și încă nu au intrat banii? Cât timp durează?

Cat dureaza transferul de bani de pe Revolut in contul altei banci?

Buna ziua, cat dureaza un transfer de bani de pe Revolut in contul Raiffeisen? Mentionez ca am confirmarea de trimitere de la Revolut dar banii nu se regasesc in contul Raiffeisen, toate detaliile contului fiind corecte. Multumesc!

card-george-bcr
Cat dureaza un transfer de bani de pe card BCR pe card Raiffeisen?

Bună ziua, daca o persoana mia transferat dupa card BCR pe cardul meu Raiffeisen sambata la ora 23, în cat timp intra banii? Eu cred ca trebuia sa între ca este online card pe card.

Cat dureaza un transfer de bani online de la BCR la BT?

Ieri, 29.11, mi-a transferat cineva o suma mica de bani online de la BCR la BT iar suma nu a ajuns nici astazi, 30.11, nu stiti cand va ajunge aproximativ ?

Cat timp dureaza o analiza de dosar pentru un credit de nevoi personale?

Buna ziua.As dori sa stiu si eu cat timp dureaza o analiza de dosar pentru un credit de nevoi personale in valoare de 8000 ron.Tin sa precizez ca mi sa cerut si un girant ce am si rezolvat. Timp de asteptare maxim 1 saptamana, dar eu astept deja de 2 saptamani si inca nici un raspuns. Multumesc pentru raspuns si pentru punctualitate ce o oferiti.