Etichete: functioneaza

De ce nu mai functioneaza aplicatia YOU BRD pe telefonul Oppo?

„Buna seara! Problema este că aplicația YouBrd nu mai funcționează și asta se pare de când mi a adaptat versiunea de android . Menționez că dețin un telefon Oppo 57s , aplicația a mers până acum 4 zile. De atunci, am făcut ce aveți și dvs. In descriere , am sunat și la banca , am fost și la banca , nu s a putut nici măcar cu cod de activare.

Mi s a spus că este o problema a aplicației ptr acest tip de telefoane . Aștept și de la dvs o eventuala rezolvare a problemei , daca nu probabil ori îmi voi schimba banca , ori
telefonul . Vă mulțumesc anticipat”

Postat in data: 02 aug., 2023

Nu mai pot folosi aplicatia Smart Mobile dupa actualizare, nu mai este compatibila cu telefonul meu. Ce pot sa fac?
problema smart mobile raiffeisen

Se pare ca au vrut sa imbunatateascai aplicatia Smart Mobile doar pentru clientii care au telefoane peste IOS 13. Eu nu mai pot folosi aplicatia de pe telefon deoarece am IOS 12.5.5 Cu siguranta ca mai sunt si alti clienti care au aceeasi problema.
Am fost la o sucursala Raiffeisen si mi-au spus ca nu ma pot ajuta. Care ar fi rezolvarea problemei? Exclus schimbarea telefoanelor!

Postat in data: 11 mart., 2022

Nu functioneaza aplicatia George. Ce pot sa fac?
aplicatia_George-autentificare

Nu funcționează aplicatia George, imi da mesaj ca nu am internet desi am internet nelimitat. Ce pot sa fac?

Postat in data: 31 ian., 2022

De ce nu functioneaza aplicatia BT Pay?
bt-pay-probleme

Buna ziua ,nu îmi merge aplicația BT PAY îmi apare încărcare
date.
Buna dimineata !
Aveti idee de ce nu functioneaza aplicatia BTPay ?
La eroarea ” ups… . Te rugam sa reincerci !” Ce ar trebui sa fac?
Nu se deschide aplicația BT Pay

Postat in data: 02 dec., 2021

Aplicatia myBRD nu functioneaza pe telefonul iPhone cu IOS 14.0. De ce?
Probleme aplicatie myBRD

Am IOS 14.0, instalat de ieri. Nu mai functioneaza MyBRDMobile. Cand accesez serviciul, porneste pentru o secunda apoi se inchide aplicatia.

Postat in data: 19 sept., 2020