Tag Archives: Nu mai pot

nu functioneaza you brd
Aplicatia YOU BRD nu functioneaza! Ce pot sa fac?

După nenumărate vizite la bancă sau discuții cu agenții de la call center aplicația YOU BRD nu funcționează… În momentul în care încerc să activez aplicația, trec de proces (buletin, face scan), dar după introducerea numărului de telefon (în mod corect,
prefixul fiind deja notat) întâlnesc o eroare “Ups, s-a produs o eroare încercați mai târziu”…

La banca, aproximativ aceeași problema, tot fără acces la aplicație, agentul bancar reușește sa activeze aplicația, primesc și o confirmare, dar am acces la aplicația doar până în momentul închiderii acesteia; este foarte bizar…

După închiderea aplicației sau după ce este pusă “în bară” nu mai funcționează, mereu îmi apare să încep/reîncep procesul de activare.

Aplicația a fost actualizata, dezinstalată, instalată din nou, telefonul actualizat, totuși aplicația nu funcționează; menționez că folosesc sistemul IOS (IPhone 14 plus).
Până în prezent nici un agent bancar sau un agent call center nu a fost capabil să-mi ofere o explicație sau soluție.

Sper să mă puteți ajuta cu un răspuns, deoarece mă gândesc serios să colaborez cu altă bancă.

you brd problema token
You BRD nu merge, spune ca a expirat tokenul. Ce pot sa fac?

You Brd e cea mai prosta aplicatie. am sters-o si am reinstalat-o de nu stiu cate ori . daca intri de mai multe ori pe zi zice ca a expirat tokenul si trebuie reinstalata. e de rahat.
am sunat si la ei si spun acelasi lucru: sa stergi si sa reinstalezi.
am si alta aplicatie de banca de la ING si niciodata nu am patit asa ceva.

you brd problema token
Nu merge aplicatia YOU BRD, problema generala. Cand se va remedia?

De azi dimineata aplicatia you.brd este indisponibila!!!!Solicit urgent solutionare!!!Am plati de facut! Cine suporta prejudiciile?!

Problema generala, m-au sunat din call center, nu merge aplicatia you.brd 🙄, se lucreaza la remedierea situatiei 🙄🙄🙄, am inteles ca din data de 22.11.2022 a aparut aceasta problema.
Aveti idee cand se va remedia sau ce pot face pentru a face platile care au scadenta in aceasta perioada?

Am investit in bitcoin cu compania Merricks Invest si nu mai pot recupera banii, spun ca sunt blocati in blockchain. Ce pot sa fac?

Buna seara, am o problema am investit o suma de bani cu compania Mericks invest si acuma numi mai pot recuperam banii, tot spun ca sunt blocati in blockchain Oare ar fi o posibilitate sai recoper
Va Multumesc

probleme you brd
De ce nu mai pot intra pe aplicatia YOU BRD?

Bună ziua. De ce nu mai pot intra pe aplicația you brd?

bt-pay-probleme
Am schimbat telefonul si nu mai pot instala aplicatia BT Pay. Ce pot sa fac?

Buna ziua. Am schimbat telefonul si nu mai pot instala aplicatia BT PAY. Imi apare mesajul securitate compromisa. am detectat o problema de securitate in aplicatie; va rugam reinstalati aplicatia. Am facut aceste lucru de f multe ori, am sunat la asistenta BT, am mers la sucursala si nu reusesc sa o folosesc.

Telefonul vechi este un samsung a 20e , iar cel nou este samsung A53

Ce pot sa fac daca nu mai pot plati ratele la credit, din cauza cresterii ROBOR si IRCC?

Cu un credit prima casa la BCR aceștia nu au fost de acord trecerea la IRCC pe motiv că nu se aplica creditelor mai vechi de 2019. Nici cu u refinanțare cu dobândă fixă nu au fost de acord spunând că la imobiliare nu se pot sa rate fixe .

Noi de la o rata lunara de 840 de lei în ianuarie ,acum pe august am ajuns deja la 1300 ,o creștere de peste 70 la suta.Desi sunt credite garantate 80 la sută de stat,băncile sunt total inflexibile la orice dorință de a se renegocia

In acest fel vom ajunge în situație de a nu mai putea achita ratele și a ne pierde casa .Statul sta și nu face nimic desi el a garantat pentru creditele devenite acum insuportabile

you brd problema activare
Nu mai pot plati factura Vodafone de pe aplicatia myBRD. Ce pot sa fac?

Buna ziua
Cu ocazia preluari UPS de Vodafone sa schimbat si contul de client de la 7 cifre la 9 cifre. Plata fac. pentru upc o faceam prin mybrd, acum nu o pot face pentru ca my brd nu ma lasa sa schimb codul de client pe laptop, pe telefon pot dar nu toti avem vederea si degete de chirurg. Cum pot face sa fac platile iar de pe laptop fara sa scimb aplicatia pe youbrd cum mi sa sugerat de brd?
O zi frumoasa

problema smart mobile raiffeisen
Nu mai pot folosi aplicatia Smart Mobile dupa actualizare, nu mai este compatibila cu telefonul meu. Ce pot sa fac?

Se pare ca au vrut sa imbunatateascai aplicatia Smart Mobile doar pentru clientii care au telefoane peste IOS 13. Eu nu mai pot folosi aplicatia de pe telefon deoarece am IOS 12.5.5 Cu siguranta ca mai sunt si alti clienti care au aceeasi problema.
Am fost la o sucursala Raiffeisen si mi-au spus ca nu ma pot ajuta. Care ar fi rezolvarea problemei? Exclus schimbarea telefoanelor!

Ce fac daca nu mai pot plati creditele la Cetelem si Provident?

Buna seara! Am si eu un credit la Cetelem facut la Dedeman pt a achizitiona diverse materiale pt casa, in valoare de 5000 lei, este facut acum 5 ani cam asa si eu nu mai sunt angajată deoarece a trebuit sa stau acasa cu copilul, nu am putut sa mai platesc trecem ca si familie printr o perioada grea, foarte grea, belelele se tin lanț pt ca recent ne a murit si un copil☹️ ce se intampla daca nu am mai platit si nu mai pot plati eu nefiind angajata…mai am si la Provident un credit pe care la fel nu l pot plati☹️ va multumesc

Nu mai pot accesa contul de my brd. Ce pot sa fac?

Dupa perioada de mentenanta nu mai pot accesa contul de my brd. Nu mai pot scrie parola deoarece nu imi mai afiseaza casuta cu numere. Va rog ca in cel mai scurt timp sa-mi rezolvati problema deoarece am nevoie de acces la aplicatie. Astept raspuns pe email sau pe sms pe numarul de contact.