Etichete: reclamatie santander

Cum pot recupera banii de la banca Santander in Romania?
card santander debito

Cum pot recupera banii de la banca Santander in România? Dacă ști la ce banca am putea merge cu nr de cont. Sotia a avut niște bani în cont și nu știm cu să vedem dacă îi mai are nu mai are cardul la pierdut.”

Postat in data: 28 mart., 2024

Cum pot sa mut banii dintr-un cont Santander in alt cont?

„Buna seara! Am bani într-un cont Santander Spania.. Si as vrea sa ii scot eu fiind in Germania.. Sa ii mut într-un alt cont.. Cum se procedează? Precizez ca nu am cardul sau aplicația de banking! Este
vreo solutie? Mulțumesc anticipat!!”

Postat in data: 11 mart., 2024

De ce nu pot sa scot bani de pe cardul Santander?
card santander debito

„Ma puteți ajuta eu am card de spania santander am bani în cont și nu pot sai scot la bancomat îmi spune fonduri insuficiente la magazin dacă vrea sa cumpăr cu cardul îmi spune depășire limita”

Postat in data: 29 nov., 2023

Daca schimb telefonul, trebuie sa merg la banca Santander, pentru activarea aplicatiei?

„As dori o informatie in legatura cu banca Santander din Spania.
Soțul meu are cont la aceasta bancă, iar in momentul de față schimbând telefonul nu a reușit să incarce aplicația pe noul telefon. Banca ii scrie ca clave de acceso blocat. Ni s a furnizat din Spania de la banca informatia doar ca personal trebuie să meargă la bancă. Precizez ca noi locuim in Romania iar in Spania am imputernicit o persoană care ne-a ridicat cardul, dar la deblocarea contului nu are acces. Ce se poate face ca totusi pentru o deblocare cont sa nu ne deplasam la banca?
Cu respect.”

Postat in data: 04 nov., 2023

Pot sa scot bani in Romania de pe cardul Santander Debito?
card santander debito

Pot sa scot bani după cardul Santander in Romania dacă nu este visa?
Este card de debito

Postat in data: 30 iul., 2022

Pot sa platesc ratele la creditul Santander din Romania?
credit santander germania

Am și eu o întrebare.Am cumpărat o mașină din Germania printr-un credit la banca santander și as vrea sa plec acasă în România. Și întrebarea mea este pot sa plătesc ratele la banca și din România. Va multumesc

Postat in data: 04 mai, 2022