Etichete: retragere bitcoin

Cum pot recupera banii investiti pe platforma bitcoin Paybis?
paybis retragere bitcoin

„Cum imi pot recupera banii investiti pe platforma bitcoin cu Paybis zicandu-mi ca banii sunt sub forma de bitcoin si nu se pot transfera in contul meu banca si sunt blocati intr-un fel de portofel extern pe Wallet dar nici de acolo nu-i pot avea ca sunt numai probleme care sunt costuri cerute pe incerteze. Va rog sa ma informati ce trebuie facut.”

Postat in data: 02 dec., 2023

Am o investitie in cripto pe platforma Ip-t.trade si Binance, dar nu mai pot retrage banii. Cum pot sa-i recuperez?
platforma ip trade teapa bitcoin

„Am o investiție de 250 EUR pe platforma Ip-t.trade și 14700 RON investi in cripto pe Binance, m-au ajutat ei cu totul și mi-au dat castig pe platformă 22000de EUR dar nu poate să mi vireze în cont deoarece trebuie să mai plătesc un cod de 10 %din valoare. Le-am spus că nu platesc iar acum nu mai răspunde nimeni la telefon. Legal ce aș putea face să îmi recu bani? Am vreo șansă să îi recuperez?”

Postat in data: 31 mart., 2023

Cum pot obtine banii depusi la Clair Capital?
clair capital merricksinvest teapa

„Buna ziua! Am depus 1740 de euro la Clair Capitalsi nu am obtinut nimic din castig si nici nu putem scoate banii nostrii depusi. Va rog frumos sa ne dati un raspuns cum putem obtine banii nostrii inapoi.”

Postat in data: 07 mart., 2023

Ce stiti despre „Clair Capital”, sunt pusi pe fraude sau e firma corecta?
clair capital merricksinvest teapa

„Buna ziua, va rog sa imi dati ceva informatii daca cunoasteti, …ce stiti despre „Clair Capital” sunt pusi pe fraude sau e cat de cat corecta firma ?”

Postat in data: 14 feb., 2023