Pentru inchiderea cardului Avantaj ce trebuie sa fac?

card avantaj inchidere

Pentru inchiderea cardului Card Avantaj, trebuie sa faceti o cerere in acest sens la banca Credit Europe Bank, prin e-mail la adresa: office@crediteurope.ro, precum si prin telefon, la numerele 0750.000.000 și 0724.100.000 (număr apelabil din orice reţea de telefonie fixă sau mobilă, inclusiv internaţional).

Va rog sa reveniti la mine cu raspunsul primit de la Credit Europe Bank.

5 raspunsuri la “Pentru inchiderea cardului Avantaj ce trebuie sa fac?

1. Călin Tudorita

Buna ziua,as dori sa fiu contactata de un agent al sucursalei,,,,am achitat datoria acum câțiva ani,tot vin mereu plicuri cu datoria
    Menționez k am dovada de încheiere, mulțumesc

2. Zaharia

Bună ziua!Ptr.inchiderea unui card avantaj am procedat corct(am fost la banca ,am făcut cerere de anulare card,am plătit suma și am cerut o adresa de inchidere cont.) .Am sunat la nr.07500000000,câte 2h pe zi ,nu răspunde nimeni,am trimis email și nu vor sa-mi elibereze adresa de închidere cont.Mentionez ca bani au stat o sapt.in cont la ei.Unul din rasp.lor a fost:”în eventualitatea în care am identificat ca sunteți clientul Bancii,rasp.aferent unei solicitări transmise de dv.catre Banca este direcționat la adresa de comunicare declarata în relația cu Credite Europe Bank.Adresa de e-mail completata înceată solicitare nu este înregistrată în evidentele noastre”.Va rog sa ma ajutați cu un sfat.Eu nu mai vreau sa fiu clientul lor,îmi încalcă drepturile.Nu am avut restante,am plătit totul la zi,nu înțeleg dc nu vor sa-mi elibereze aceasta adresa .Va mulțumesc.anticipat!

Daca banca Credit Europe Bank refuza sa va inchida contul, sfatul meu este sa faceti o reclamatie la Protectia Consumatorului.

Va rog sa reveniti cu raspunsul la reclamatie.

+ 3 = 8