card

Cum pot fi stearsa din baza de date de la Biroul de Credit, cu un card Cetelem?
card-cetelem-inchidere

„Bună seara! As dori să știu dacă pot fi stearsa din baza de date. Am avut un card de cumpărături la Cetelem. Am avut ceva întârzieri dar am platit și în avans când am închis contul. Nu pot face o refinanțare din cauză că sunt băgată in baza de date. Vă rog frumos, am mare nevoie. Nu am fost anuntata ca voi fi raportata la Biroul de Credit si ca voi avea probleme cu refinantarea.”

Postat in data: 16 ian., 2023

Daca am gresit pinul pe aplicatie de 3 ori si mi s a blocat contul, pot scoate bani din bancomat?

Buna ziua as dori sa vă întreb dacă am greșit pinul pe aplicație de 3 ori și mi s a blocat contul pot scoate bani din bancomat?

Postat in data: 15 ian., 2023

Pot scoate bani de pe cardul Postbank, daca nu am pinul?
limita retragere numerar card postbank

Bună seara am un card girocard de la Postbank dar nu mai am pinul pot scoate bani de pe el?

Postat in data: 17 dec., 2022

Nu mai functioneaza nici cardurile, nici aplicatia Alior Bank! Ce pot sa fac?
alior bank card

Buna…nu mai functioneaza Telekom banking…dupa aceea intram pe alior banck…si nu mai pot face nici acolo tranzactii…nici aplicatia nici cardurile nu mai functioneaza

Postat in data: 13 dec., 2022

Am card Post bank, pot sa il folosesc in Romania?
limita retragere numerar card postbank

Plec peste câteva zile în țară și am card post bank pot sa îl folosesc în România?

Postat in data: 08 dec., 2022

Care sunt definitiile termenilor din contractul BRD?
brd-reclamatie-clienti

Postat in data: 02 dec., 2022

Cum pot afla pinul cardului BRD, daca l-am uitat?
BRD - reclamatie-cont-inactiv

Am uitat pinul cardului BRD. Cum pot sa-l aflu?

Postat in data: 28 nov., 2022

Cardul Nickel e blocat si nu pot face plati. Ce pot sa fac?
card nickel login

Bună ziua! Cu cardul nikel nu pot efectua plăți si mia aratat ca cardul e blocat ce pot face, mă puteți ajuta. Mulțumesc anticipat.

Postat in data: 28 nov., 2022

Unde pot sa reclam banca Raiffeisen, pentru ca mi-a incasat salariul in cardul de credit?
reclamatie Raiffeisen

Unde pot sa reclam banca Reiffeeisen ? Am solicitat sa imi mute banii personali de pe un card pe altul.. Am doua carduri.unul de credit si unul de debit. Am primit salariul in contul celui de credit Banca nu a facut niciodata nici-o atentionare …timp de 4 ani..

Nu as fi aflat ca este o greseala daca nu as fi retras bani si am primit in desfasurator o suma ca dobanda perceputa de banca.. Abia atunci am aflat.. Am cerut să imi mute banii in celalalt cont …sau sa inchida cardul de credit si deci si contul.. Nu Deci ….ce pot sa fac ?

Postat in data: 27 nov., 2022

De ce nu pot sa transfer mai mult de 1000 euro de pe cardul Postbank în cardul Revolut?
limita retragere numerar card postbank

De ce nu pot sa transfer mai mult de 1000 euro de pe cardul postbank în cardul de revolut? Sau asi putea sa fac Mao multe transferuri într-o zi sa fac sa fac și pe revolut și pe cardul Transilvania?

Postat in data: 27 nov., 2022

Cum pot sa-mi inchid Cardul Avantaj, daca nu pot sa ajung in sucursala?
card avantaj inchidere

Am văzut pe internet cum ca m-ați putea ajutat cu închiderea unor card de credit Card Avantaj emis de Credit Europe BANK .

Am sunat in Call Center dar mi-au spus ca trebuie sa merg neaparat intr-o sucursala . Îmi este imposibil sa ajung. Ce ar trebuie sa fac sa pot sa-mi închid cardurile.

Postat in data: 22 nov., 2022

Nu pot retrage bani de pe cardul Postbank in Romania. Ce pot sa fac?
card posbank

Bună ziua,am și eu o problemă cu cardul Postbank,nu pot retrage bani de pe el aici în Romania,înapoi în Germania nu ma pot întoarce să plec la bancă,bani pe el sunt că stiu că mia intrat ultimul salariu,acces la aplicatie nu am,am scris lor dar nu sa mai rezolvat nimic,îmi zic să sun pe un numar dar nu vorbesc Germana,mă puteți cumva ajuta?

Postat in data: 21 nov., 2022

Cum pot debloca cardul Nickel? Nu stiu sa vorbesc franceza.
card nickel login

Buna ziua miam blocat cardul Nickel si nu stiu sa vorbesk franceza cu sa mil
deblochez

Postat in data: 20 nov., 2022

De ce nu pot scoate bani de pe cardul Postbank?
card posbank

Șeful meu zice ca mi-a virat bani in cont , dar când merg la banca îmi apare : cardul dumneavoastră nu poate efectua acest tip de Tranzacție . Care e problema ?

Postat in data: 19 nov., 2022

Daca am pierdut cardul Banco Posta(Italia), este posibil sa-mi trimita altul in Romania?

Buna ziua! Mi am pierdut cardul Banco Posta(Italia). Eu acum locuiescîn Romania și nu as vrea sa l blochez pentru că încă mai încasez venituri de acolo. Mi am transferat de pe aplicație bănuții în alt cont,dar nu știu ce să fac mai departe.Daca îl blochez este posibil că banca sa mi trimită alt card in Romania?

Postat in data: 18 nov., 2022

Cum se poate reinnoi cardul CEC Bank pentru o persoana nedeplasabila?
reinnoire card cec

Bună seara, Mama primește pensia pe Card CEC Banc,i se expira cardul dar din păcate nu este deplasabila cum se poate reînnoi Cardul?

Postat in data: 18 nov., 2022

Ce oferte au bancile de Black Friday?
black friday banci

Unde gasesc ofertele bancilor de Black Friday?

Postat in data: 11 nov., 2022

Mi-a fost blocat cardul pentru tranzactie suspicioasa. Ce pot sa fac?

Buna ziua! Am vrut să comand online mâncare și nu am putut, din cauza băncii, pentru că banca mi-a blocat contul pentru tranzactie suspicioasă. Ce pot sa fac pentru deblocarea contului, daca se poate rezolva online. Eu sunt in Ungaria și contul in România și nu pot folosi banii mei din cauza băncii. Mulțumesc și aștept un răspuns.

Postat in data: 25 oct., 2022

De ce nu merge cardul Revolut la magazin?
reclamatie revolut

Nu pot face cumparaturi de pe cardu Revolut am bani se vede dar nu pot
face nimic ce se antampla?

Postat in data: 13 oct., 2022

Cu ce banca din Romania lucreaza Santander Spania?

Cu ce banca din romania lucreaza Santander spania?

Postat in data: 21 sept., 2022