Cum găsesc număr client card BRD, sa-mi fac aplicatia pe telefon?

nu functioneaza you brd

„Cum găsesc număr client card BRD? Vreau să-mi fac aplicația pe telefon BRD Dar numi da voie nu stiu de ce. Am 16 ani”

Numarul de client BRD este, de fapt, numele de utilizator (codul de utilizator) necesar pentru accesul in aplicatia web YOU BRD.

Numele de utilizator il primiti de la banca, iar daca l-ati uitat, il puteti gasi in aplicatia mobila YOU BRD, in Mobile Token. (vezi foto)

„Pot contracta Serviciul YOU BRD persoanele in varsta de minim 14 ani, care au cel putin un cont curent/de economii deschis la Banca in nume propriu, in calitate de titulari.

Abonat Minor: Clientul cu varsta intre 14 si 18 ani (neimpliniti) care contracteaza Serviciul YOUBRD.

In cazul Abonatilor Minori, activarea Serviciului YOU BRD se efectueaza in toate cazurile intr-o unitate teritoriala a Bancii, in prezenta si cu incuviintarea Reprezentantului legal, cu suport din partea personalului Bancii.”

BRD

Asadar, daca sunteti minor si doriti sa va faceti aplicatia YOU BRD, va trebui sa mergeti intr-o unitate BRD, impreuna cu reprezentantul legal (parinti).

Va rog sa revenit la mine, daca aveti nevoie de ajutor pentru instalarea aplicatiei YOU BRD.

Vasile Pop-Coman

− 4 = 0