Etichete: activare aplicatie YOU BRD

De ce nu pot sa activez aplicatia myBRD?

„Bună ziua !! Un mic ajutor vă rog frumos, încerc să-mi activez my BRDE dar nu mai am numărul de telefon. Momentan mă aflu în Germania și aș vrea să îmi folosesc cardul pentru a primi salariul, mă puteți ajuta?”

Postat in data: 22 ian., 2024

Pot sa fac aplicatia YOU BRD, daca nu am card?
activare aplicatie you brd fara card

„Cum Pot sa fac aplicatia pe telefon daca nu am niciun card de la banca, vazand ca la un momendat imi cere ultimele 4 cifre de la card. Multumesc”

Postat in data: 26 sept., 2023

Cum găsesc număr client card BRD, sa-mi fac aplicatia pe telefon?
nu functioneaza you brd

„Cum găsesc număr client card BRD? Vreau să-mi fac aplicația pe telefon BRD Dar numi da voie nu stiu de ce. Am 16 ani”

Postat in data: 12 feb., 2023

De ce nu ma pot inregistra in aplicatia You BRD?
nu functioneaza you brd

„O aplicație foarte slabă, nu mă pot înregistra, nu pot să trec de opțiunea să fac poza la CI , butonul nu este activ, am făcut de 4 ori + ștergere app + cache and data și e la fel… deși acolo am buton să aflu motivul pentru care nu am activă opțiunea de a face poza, nu se deschide nici o pagină să mă dumiresc de ce. Păcat.”

Postat in data: 11 feb., 2023

Cum pot sa-mi activez din nou aplicatia YOU BRD, daca nu am codul de activare?
you brd problema token

Bună ziua,cum as putea să îmi activez din nou aplicația you brd pe telefon dacă nu
mai am codul de activare?

Postat in data: 08 dec., 2022

Care este numarul de client BRD? Vreau sa-mi fac aplicatia
nume utilizator aplicatie brd

Stimate Domn am o întrebare care este Numărul de client Brd vreau să îmi fac aplicația

Postat in data: 22 nov., 2022

Cum imi gasesc codul de client BRD?
nume utilizator aplicatie brd

Cum îmi găsesc codul de client BRD?

Postat in data: 09 oct., 2022

Unde gasesc numarul de client BRD?
nume utilizator aplicatie brd

Unde gasesc numarul de client brd?

Postat in data: 23 sept., 2022

Cum intru in aplicatia YOU BRD de pe laptop?

„Cum intru in contul BRD de pe laptop?”

Postat in data: 14 aug., 2022

Cum instalez pe telefon aplicatia YOU BRD?

Vreau sa-mi instalez pe telefon aplicatia YOU BRD, sa vad banii din cont. Cum fac?

Postat in data: 14 aug., 2022

Unde gasesc numar client BRD sau codul de activare?
nume utilizator aplicatie brd

Unde pot gasi nr client BRD sau cod activare aplicatie?

Postat in data: 14 aug., 2022

Nu pot reinstala aplicatia You BRD! Ce pot sa fac?

Buna dimineața , am și eu o problema și vreau sa o rezolv , mi s a cerut sa actualizez aplicația și am șters o după care am instalat o înapoi , dar după asta știind ca mi am mai introdus datele și mergea acum când completez “cnp-ul” si numarul de telefon imi apare” ups , a intervenit o eroare “ și sa încerc mai târziu , și am nevoie de aplicație , știți dacă are aplicația ceva probleme și urmează sa se remedieze ? Mulțumesc !

Postat in data: 18 feb., 2022

De ce nu pot sa activez aplicatia YOU BRD?
youbrd-aplicatie

Nu imi mai merge sa activez aplucatia YOU BRD, imi da eroare dupa ce bag cnp si nr de de telefon, imi zice ,,ups eroare, incercati mai tarziu,,. Ce pot sa fac?

Postat in data: 21 ian., 2022

Cum descarc aplicatia YOU BRD in calculator/laptop?
youbrd-aplicatie

Cum descarc aplicatia YOUBRD in calculator/laptop?

Postat in data: 12 nov., 2021