Tag Archives: reclamatie BRD

you brd problema activare
Nu merge aplicatia BRD. Imi spune ca BRD token a expirat. Ce trebuie sa fac?

„Nu merge aplicația you brd. Îmi spune că brd token a expirat, apoi îmi cere sa bag CNP-ul și numărul de telefon ca să primesc un cod. După ce bag codul îmi apare mesajul „Oops something went wrong” și îmi cere sa repet pașii anteriori și același lucru, e într-un loop de erori.”

aplicatia you brd
Aplicatia You BRD nu functioneaza, nu se incarca. Care este problema?

Bună ziua. Nu funcționează aplicația YOU BRD? Sau telefonul meu are o problema? Nu se încarcă deloc aplicația. Când o deschid, nu apare absolut nimic în afară de un cerculeț care se învârte pe fundal alb.
Mulțumesc.

you brd problema activare
Nu merge aplicatia You BRD, nu se deschide! Ce pot sa fac?

Nu merge aplicatia You BRD,pur si simplu nu se deschide!

Stergere Biroul de Credit
Pot fi stearsa din Biroul de credit daca am achitat datoriile?

Buna ziua
Am inregistrari negative in biroul de credite, pentru datorii care au fost achitate.
Apar in Biroul de Credite cu anii 2018 si 2019.
Am facut solicitari la creditori (BRD si Card Avantaj) de stergere atat prin Biroul de Credite, CSLIB, directe pe adresa lor de e-mail dar am primit raspuns negativ.
Astazi am trimis solicitare prin ANSPDCP, dar nu stiu cat dureaza pana primesc un raspuns.
Ce pot sa mai fac in continuare in aceasta situatie? am transmis sute de solicitari de stergere cnf.GDPR..etc

Probleme aplicatie myBRD
Cum as putea sa-mi activez mybrd token mobile?

Bună! Cum aș putea sa- mi activez mybrd token mobile? Vă mulțumesc!

you brd problema activare
Cum accesez aplicatia BRD daca mi-am schimbat telefonul?

Buna ziua cum pot folosi aplicatia mybrd cu alt nr de telefon nu cel ce lam dat la semnarea contractului. Am dat nr de Romania si acum sunt in Spania si acel nr nu functioneaza.Va multumesc

you brd problema activare
Aplicatia you brd nu mai functioneaza pe noul telefon. Ce pot sa fac?

Bună ziua.
Am avut aplicatia you brd , pe telefon functiona perfect. Din pacate, am fost nevoită să dezactivez aplicatia (s a defectat tel) si acum am descarcat din nou aplicatia dar nu mai functineaza. Imi pare fff rău , ptr ca eram foarte multumita de aplicatie .

cod, id activare aplicatie mybrd
Cum pot semna contractul pentru serviciul de mobile banking cu BRD? Nu primesc codul de activare si parola unica prin SMS!

Buna ziua, am descarcat aplicatia pe telefon, cum pot semna contractul pentru serviciul de mobile banking cu BRD? nu primesc codul de activare si parola unica prin SmS.

cod, id activare aplicatie mybrd
Ce trebuie sa completez pentru activarea mybrd Mobile?

Buna ziua, am nevoie de putin ajutor, mi se cere la activarea contului MYBRD Mobile ID ACTIVARE SI COD ACTIVARE AS VREA SA STIU MAI EXACT CE TREBUIE SA COMPLETEZ, MULTUMESC.

banca transilvania transfer
Cand intra banii la un transfer Banca Transilvania – BRD?

Bună ziua! Astazi la ora 12 mi-a transferat o persoana niste bani din contul lui de la Transilvania catre contul meu de la Brd. cand ar intra banii?

Probleme aplicatie myBRD
Cum pot activa aplicatia myBRD pe noul telefon?

Bună seara, am avut my brd activ și am schimbat telefonul, nu îl mai pot activa pe noul telefon, ce pot face.

you brd problema activare
De ce nu pot descarca aplicatia You BRD? Sunt in Danemarca.

Nu pot descarca aplicația you BRD sint în Danemarka. Am avut aplicația you BRD mi sa spart telefonul și nu îmi da voie ,ups a apărut o eroare.

you brd problema activare
Nu se deschide aplicatia You BRD. Ce pot sa fac?

Nu se deschide aplicația You brd. De ce?

you brd problema activare
De ce nu merge aplicatia You BRD?

De ce nu merge aplicația You BRD?

poprire brd
Cum pot sa-mi recuperez alocatia copilului retinuta de banca?

Avand un credit neperformant, exigibil in prezent si in curs de executare si neridicand alocatia copilului din contul curent din anul 2014, am solicitat in luna februarie ridicarea acesteia la BRD.

Am putut ridica doar o treime din aceasta, suma de 7.800 lei fiind retinuta de catre Banca in timp pentru rate, dobanzi, comisioane de credit sau de cont curent.

Desi am facut numeroase reveniri catre Banca, solicitare la CSALB, nu s-a mai primit niciun raspuns de la Banca. CSALB nu mai raspunde iar ANPC are un termen de 45 zile de raspuns…

Ce pot face pentru a intra in posesia sumelor incasate cu titlu de alocatie copil, tinand cont ca alocatia este un drept inalienabil al copilui si conform Art.729 din Codul de Procedura Civila aceasta nu poate fi retinuta pentru niciun fel de datorii?

Multumesc anticipat pentru raspuns

De ce nu pot activa You BRD?

Bună ziua! Am văzut că nu sunt singura care nu pot activa aplicația You brd. Tot încerc de vreo două săptăptămâni şi răspunsul este…”Ups eroare!Reveniți.” Mă puteți ajuta,vă rog?

you brd problema activare
You BRD nu mai merge. Ce pot sa fac?

Buna ziua! You BRD nu mai merte. Am avut aplicatia pe telefon si a mers pana acum cateva saptamani, cand nu m-a mai lasat sa intru. Ma pune sa imi introduc din nou datele, iar apoi imi spune ca este o eroare si sa incerc din nou. Am incercat in fiecare zi timp de vreo 2 saptamani, si tot acelasi mesaj imi apare. Ce pot sa fac? Multumesc!

youbrd-aplicatie
Nu pot reinstala aplicatia YOU BRD. Ce pot sa fac?

Din cauza că am resetat telefonul am avut nevoie de reinstalarea aplicației You BRD și ori îmi dă eroare ori îmi spune că a
apărut o problema.

youbrd-aplicatie
Aplicatia YOU BRD nu functioneaza, dar pot folosi cardul?

Buna seara, aplicatia YOU BRD nu functioneaza, imi apare la logare, parola incorecta. Intrebarea mea este urmatoarea, pot folosi cardul pentru a face cumparaturi din alte tari din afara UE? Sau pot scoate cash de la bancomatele din afara UE? Multumesc!Astept raspuns, este important

Nu pot reinstala aplicatia You BRD! Ce pot sa fac?

Buna dimineața , am și eu o problema și vreau sa o rezolv , mi s a cerut sa actualizez aplicația și am șters o după care am instalat o înapoi , dar după asta știind ca mi am mai introdus datele și mergea acum când completez “cnp-ul” si numarul de telefon imi apare” ups , a intervenit o eroare “ și sa încerc mai târziu , și am nevoie de aplicație , știți dacă are aplicația ceva probleme și urmează sa se remedieze ? Mulțumesc !