Cum pot obtine o adeverinta de la Veraltis ca am achitat datoria la Provident?

veraltis telefon contact email

Bună ziua! Am și eu o problema. Am sunat de câteva ori la numerele de pe site.ul veraltis și îmi spun același lucru, ori îmi dau alt nr tot de la aceeași firma, apoi îmi spun sa aștept sa ma contacteze cineva de la juridic, dar nu ma suna nimeni niciodată. Eu am nevoie de o adeverinta/document prin care sa demonstrez ca sunt achitat la provident. Mi s.a pus poprire pe salariu pentru ca nu plătisem la timp, am achitat tot, dar nu mai am chitanțele sau facturile, pentru ca au fost acum 3 ani și nu le mai găsesc. Ce pot face sa primesc aceasta adeverință? Îmi trebuie cât mai repede. Va mulțumesc!

Pentru a primit adeverita ca nu mai aveti datorii la Provident, trebuie sa faceti o cerere prin e-mail la Veraltis, la adresa: contact@veraltis.ro, apoi sa sunati pentru confirmare la numarul de telefon: 0374.507.420.

Iata datele de contact ale Veraltis:

DEBITE NEGARANTATEDEBITE GARANTATE
Veraltis Asset Management S.R.L.
Str. Vasile Alecsandri 4, etajul 2, The Landmark, cladirea C, sector 1
010639 Bucuresti, Romania
Daca ai intrebari legate de situatia contractului negarantat, ne poti vizita la sediul din:
Str. Buzesti 85, etajul 7, Sector 1
Tel: +40734810666
Tel: +40734810662
Tel: +40734810667
  Adresa email: veraltisromania@veraltis.ro
Daca ai intrebari legate de situatia contractului garantat, ne poti vizita la sediul din:
Str. Vasile Alecsandri 4, strada Constantin Daniel 11, etajul 2, The Landmark, cladirea C, sector 1
Date de contact Ofiter Responsabil cu Protectia Datelor
 Adresa email: dpo@veraltis.ro

Va rog sa reveniti la mine, pentru a-mi spune daca ati primit de la Veraltis adeverita de achitare a datoriei la Provident.

4 raspunsuri la “Cum pot obtine o adeverinta de la Veraltis ca am achitat datoria la Provident?

1. alt

Am trimis email, am sunat pentru confirmare. Dar mi s.a dat doar numărul dosarului și mi.au spus sa sun la altundeva.
    Știți despre ce este vorba? Pentru ca am întrebat de 3 ori și nu se înțelegea numele pentru ca se auzeau multe voci pe fundal. Nu găsesc nimic asemănător pe internet. Ma puteți ajuta?

Datele de contat ale Veraltis sunt cele din fotografie.

Sfatul meu este sa sunati din nou la aceste numere de telefon si sa intrebati cand primiti raspuns la e-mail, pentru primirea adeverintei.

5 + 7 =