Mi s-a blocat etokenul aplicatiei George BCR. Ce pot sa fac?

etoken bcr

Cum pot lua legatura cu bcr? Sunt Din Republica Moldova am sunat nu raspunde nimeni am scris tot asa mi so blocat etokenul, ce pot face?

Daca vi s-a blocat aplicatia etoken, trebubuie sa o reactivati.

Nu mai este nevoie sa asteptati la telefon pentru reactivarea aplicatiei eToken, aceasta se poate reactiva chiar din aplicatie, ne-au transmis reprezentantii BCR.

Iata raspunsul la intrebarea dumneavoastra, oferita de BCR:

De curand, BCR a imbunatatit fluxul de reactivare a aplicatiei eToken, astfel incat experienta clientilor sa fie una cat mai placuta.

In majoritatea cazurilor, puteti reactiva personal aplicatia eToken fara prezenta intr-o unitate BCR sau apelarea Contact Center, cu mentiunea ca BCR nu a solicitat vreodata transmiterea CNP-ului.

Tot ce trebuie sa faceti este sa deschideti aplicatia eToken, accesati “Setari” din meniu si ulterior “Reactivare”.

Pentru a finaliza procesul de reactivare veti avea nevoie de numele de utilizator, seria si numarul din buletin si codul de activare pe care il primiti automat pe numarul de telefon.

Va rog sa reveniti la mine daca nu reusiti sa reactivati aplicatia eToken BCR.

Un comentariu la “Mi s-a blocat etokenul aplicatiei George BCR. Ce pot sa fac?

1. alecu

am plecat din tara, aplicatia nu a mai mers,
    am sunat in call center, mi-au comunicat sa fac o procura, sa vin la banca, etc…nu mi-au dat o solutie.
    am ramas fara posibilitatea sa imi fac platile, sa imi fac schimburi valutare de pe un cont in altul ,etc..
    am incercat resetarea aplicatiilor , nu a mai mers nimik,

8 − = 3