Tag Archives: activare aplicatie brd

nu functioneaza you brd
Nu reusesc sa activez aplicatia YOU BRD. Ce pot sa fac? [citeste tot]
nu functioneaza you brd
De ce nu pot sa activez aplicatia YOU BRD?

Buna ziua! Folosesc se mult timp aplicatia You Brd, insa de curand am
schimbat telefonul si a fost nevoie sa instalez iar aplicatia, insa
imi cere sa o activez.
Imi cere sa urmez pasii cu poza buletinului, cu selfie, cu actualizare
date, spune ca procesul s a incheiat cu succes… si cam atat. Cand
termin toti pasii, ma pune sa o iau de la capat…
Gresesc undeva?
Multumesc pentru raspuns!

activare aplicatia you brd
Cum activez aplicația You BRD?

Am incercat sa activez aplicatia YOU BRD, am urmat toti pasii, dar nu reusesc. De ce?

you brd problema activare
Nu merge aplicatia BRD, mi-a aparut mesajul „tokenul dvs a expirat”. Ce pot sa fac?

Astazi, 06.07.2022, in jurul ore 17, am incercat sa fac anumite tranzactii care necesita aprobarea din aplicatia de pe telefon.
In timpul tranzactiei am primit o notificare din partea aplicatiei de forma ” tokenul dvs a expirat” sau ceva asemanator.
Am incercat sa reactivez aplicatia singur, urmand toti pasii de pe site-ul celor de la BRD.
Dupa toate acele etape mi se specifica sa revin in aplicatie pentru a introduce un nr de telefon si tocmai dupa ce introduc nr de telefon mi se inchide aplicatia fara nici o eroare.
Ar exista o alta solutia fara sa ma deplasez la o unitate BRD? La ora asta sunt convins ca nu mai gasesc pe nimeni acoloAstept un raspuns cat mai rapid din partea dvs.

youbrd-aplicatie
Nu merge aplicatia you brd. Imi spune ca brd token a expirat. Ce pot sa fac?

„Nu merge aplicația you brd. Îmi spune că brd token a expirat, apoi îmi cere sa bag CNP-ul și numărul de telefon ca să primesc un cod. După ce bag codul îmi apare mesajul „Oops something went wrong” și îmi cere sa repet pașii anteriori și același lucru, e într-un loop de erori.”

Probleme aplicatie myBRD
Cum as putea sa-mi activez mybrd token mobile?

Bună! Cum aș putea sa- mi activez mybrd token mobile? Vă mulțumesc!