Etichete: afla

Cum pot afla daca mi-am luat teapa pe moonpay cu un broker de crypto?
moonpay teapa

„Cum pot lăsa capturi de ecran sa întreb dacă mi am luat sau nu teapa pe moonpay cu un broker de crypto?”

Postat in data: 24 aug., 2023

Cum pot afla pinul cardului BRD, daca l-am uitat?
BRD - reclamatie-cont-inactiv

Am uitat pinul cardului BRD. Cum pot sa-l aflu?

Postat in data: 28 nov., 2022

Cum pot afla parola etoken BCR?

Cum pot afla parola etoken?

Postat in data: 16 feb., 2022

Cum pot afla unde am datoria de rau platnic, la ce banca?
biroul-de-credit-inregistrare-cont

Buna seara, cum asa putea afla datoria de o suta saptzeci de zile rău platnic? am vrut sa scot bani din banca si apar cu aceasta intirziere, nu mai imi amintesc, dacă se poate să imi aratati problema. multumesc

Postat in data: 08 feb., 2022

Cum pot afla daca cineva a facut un credit pe numele meu?

Buna ziua. Unde pot sa verific daca cineva a facut credit pe numele meu? Mi-a furat cineva identitatea, adica le-am dat o poza cu buletinul meu, crezand ca e o oferta de la Orange. Asteptam oferta de la Orange si am primit un SMS cu o oferta, care nu era de la Orange. Am intrat pe un link si le-am dat poza de buletin, dar n-am mai primit contractul de la Orange. Apoi am sunat la Orange si am aflat ca nu mi-au trimis ei SMS-ul.

Dupa care m-au sunat de la Hora Credit sa ma intrebe daca am cerut un credit si le-am spus ca nu am fost eu. Daca a facut cineva credit in numele meu, pot fi pus eu sa platesc in locul lui?

Postat in data: 09 dec., 2021

Cum pot afla daca sunt sau nu pe lista neagra, in vederea obtinerii unui card de credit?
Stergere Biroul de Credit

Cum pot afla dacă sunt sau nu pe lista neagra în vederea obținerii unui card de credit!?

Postat in data: 30 sept., 2020

Cum pot afla daca sunt in Baza de date la credite?

Buna ziua. Cum pot afla daca sunt in baza de date la credite?

Postat in data: 30 mai, 2020