Etichete: aplicatiile

Am fost fraudata cu aplicatiile Anydesk si Airdroid. Ce pot sa fac?
anydesk frauda

„Buna ziua.Am avut nesansa sa fiu fraudata de acesti hakeri si mi-au instalat in telefon aplicatia Anydesk si Airdroid.Bineanteles ca mi-au golit contul desi mi-am dat seama destul de repede ca am fost inselata am dezinstalat urgent aplicatiile dar vreau sa stiu daca ei mai au acces la datele mele din telefon dupa dezinstalare.Va multumesc!”

Postat in data: 14 ian., 2024

Aplicatiile myBRD si YOU BRD nu merg pe reteaua mobila, doar pe wifi. Cum pot remedia problema?

Aplicatia my brd dar si you brd nu merg atunci cand sunt la conectat reteaua mobila, ele merg doar atunci cand sunt conectat la wi-fi! Imi poate spune cineva cum pot remedia aceasta problema?

Postat in data: 12 nov., 2022

De ce nu functioneaza aplicatia Smart Token Raiffeisen?
problema smart mobile raiffeisen

Postat in data: 06 nov., 2022

De ce nu functioneaza aplicatiile Smart Mobile si SmartToken ale Raiffeisen?
raiffeisen smart mobile

„Nu reusesc sa transfer bani din contul curent in contul de card credit. Imi spune ca tranzactia a esuat din motive tehnice in aplicatia Smart Token!

Iar nu functioneaza aplicatia Smart Token Raiffaisen? Iar este mentenanta pe aplicatie fara sa faca vreun anunt?

Cand sun la banca, bineinteles ca nu dau de vreun operator. Parca nu mai lucreaza nimeni la Raiffaisen Bank”

Postat in data: 24 aug., 2022

Nu pot sa-mi activez aplicatiile Raiffeisen, apare eroare tehnica. Ce pot sa fac?
activare smart token raiffeisen

„Bună ziua,

Intâmpin niste probleme când doresc să-mi reactivez contul Raiffeisen. Țin să menționez că am mai avut aplicațiile Smart Mobile si Smart Token făcute când mi-am făcut cardul, dar după un timp am renunțat la ele.

Am fost săptămâna trecută la bancă, cu gândul de a-mi recupera contul, având în vedere că nici contul de utilizator nu-l mai știam. Mi-au dat toate detaliile posibile despre contul meu și cum ar trebui procedat, ba chiar au încercat doamnele de la banca să îmi facă aplicațiile, dar nicio șansă, apărea ca în ss’ul de mai jos.

Ce pot face în legătură cu această problemă?”

Postat in data: 15 iun., 2022