Etichete: nu se deschide

Cum imi deschid aplicatia BTPay pe noul telefon?
btpay aplicatie

De ce nu pot să-mi redeschid aplicația btplay pe noul telefon?

Postat in data: 05 ian., 2023

De ce nu merge aplicatia BT Pay?
btpay aplicatie

Buna ziua,aplicatia BTPay nu merge nicicum de 3 zile.imi apare mesajul:Connection lost.There was a network error.Please check your connection.Am fost la doua sucursale BT si au incercat fiecare aproape cate o ora,au facut si demersuri la colegi dar nu functioneaza.

Va multumesc,o zi buna.

Postat in data: 15 dec., 2022

Nu merge aplicatia BTPay. Ma puteti ajuta?

Postat in data: 02 dec., 2022

BTPay nu raspunde. Ce se intampla?
btpay aplicatie

De pe data de 29.11.2022 BT PAY nu raspunde .Nu pot face plăti. Ce se întâmplă?

Postat in data: 02 dec., 2022

De ce nu pot sa introduc cardul in aplicatia BT Pay? Imi spune ca a intervenit o eroare.
bt-pay-probleme

Atunci cand introduc datele cardului în aplicația bt pay, spune ca a intervenit o eroare și sa încerc iar dar am încercat de multe ori în zile diferite și tot nu a mers. Ce fac?

Postat in data: 01 dec., 2022

Nu se deschide aplicatia Raiffeisen Smart Business. Ce pot sa fac?
problema smart mobile raiffeisen

Nu se deschide aplicația Smart business de la Raiffeisen îmi apare pe ecran Smart business se oprește ce trebuie să fac ?

Postat in data: 23 nov., 2022

Nu se deschide aplicația Raiffeisen Smart Mobile. Ce este de facut?
raiffeisen smart mobile

Bună ziua, am un telefon mobil HUAWEI P 19 smart, de 2 zile nu se deschide aplicația Raiffeisen smart mobile, smart token funcționează, am actualizat aplicația dar nu funcționează, ce este de făcut?

Postat in data: 22 nov., 2022

De ce mi se transmite ca nu am numarul de telefon mobil actualizat, cand vreau sa-mi inregistrez cardul in BT Pay?
BT-Pay_adauga_card

De ce mi se transmite că nu am Nr de telefon mobil actualizat la bancă cînd vreau să mi fie înregistrat cardul in aplicatia BT Pay?

Postat in data: 05 nov., 2022

De ce nu imi merge aplicatia BT Pay?
bt pay aplicatie

De ce nu îmi mai merge aplicația bt pay nu mai pot vedea când mi se baga alocația

Postat in data: 07 oct., 2022

Aplicatia BT Pay nu se deschide! De ce?
bt-pay-probleme

Nu reusesc sa folosesc app BT pay.Intru pe ap.dar se tot incarca si nu se deschide.Se tot invarte cercul colorat dar nu se deschide ap.

Postat in data: 24 sept., 2022

Aplicatia de pe telefon BT Pay nu se deschide si nu afiseaza soldul. De ce?
bt pay aplicatie

Bună ziua aplicația de pt tel BT plai nu se deschide se invirte și nu afișează soldul

Postat in data: 18 aug., 2022

Nu merge aplicatia You BRD, nu se deschide! Ce pot sa fac?
you brd problema activare

Nu merge aplicatia You BRD,pur si simplu nu se deschide!

Postat in data: 04 mai, 2022

Nu se deschide aplicatia You BRD. Ce pot sa fac?
you brd problema activare

Nu se deschide aplicația You brd. De ce?

Postat in data: 11 mart., 2022

Aplicatia myBRD nu se deschide. E vreo problema?
Probleme aplicatie myBRD

Nu mi se deschide aplicatia myBRD, nu stiu de ce. Am internet, este actualizata, am accesat-o acum doua zile. Dupa ce introduc parola si codul nu se intampla nimic, se incarca incontinuu. Ce se intampla, e vreo problema?

Postat in data: 10 oct., 2020