Tag Archives: nu se deschide

problema smart mobile raiffeisen
Nu se deschide aplicatia Raiffeisen Smart Business. Ce pot sa fac?

Nu se deschide aplicația Smart business de la Raiffeisen îmi apare pe ecran Smart business se oprește ce trebuie să fac ?

raiffeisen smart mobile
Nu se deschide aplicația Raiffeisen Smart Mobile. Ce este de facut?

Bună ziua, am un telefon mobil HUAWEI P 19 smart, de 2 zile nu se deschide aplicația Raiffeisen smart mobile, smart token funcționează, am actualizat aplicația dar nu funcționează, ce este de făcut?

BT-Pay_adauga_card
De ce mi se transmite ca nu am numarul de telefon mobil actualizat, cand vreau sa-mi inregistrez cardul in BT Pay?

De ce mi se transmite că nu am Nr de telefon mobil actualizat la bancă cînd vreau să mi fie înregistrat cardul in aplicatia BT Pay?

bt pay aplicatie
De ce nu imi merge aplicatia BT Pay?

De ce nu îmi mai merge aplicația bt pay nu mai pot vedea când mi se baga alocația

bt-pay-probleme
Aplicatia BT Pay nu se deschide! De ce?

Nu reusesc sa folosesc app BT pay.Intru pe ap.dar se tot incarca si nu se deschide.Se tot invarte cercul colorat dar nu se deschide ap.

bt pay aplicatie
Aplicatia de pe telefon BT Pay nu se deschide si nu afiseaza soldul. De ce?

Bună ziua aplicația de pt tel BT plai nu se deschide se invirte și nu afișează soldul

you brd problema activare
Nu merge aplicatia You BRD, nu se deschide! Ce pot sa fac?

Nu merge aplicatia You BRD,pur si simplu nu se deschide!

you brd problema activare
Nu se deschide aplicatia You BRD. Ce pot sa fac?

Nu se deschide aplicația You brd. De ce?

Probleme aplicatie myBRD
Aplicatia myBRD nu se deschide. E vreo problema?

Nu mi se deschide aplicatia myBRD, nu stiu de ce. Am internet, este actualizata, am accesat-o acum doua zile. Dupa ce introduc parola si codul nu se intampla nimic, se incarca incontinuu. Ce se intampla, e vreo problema?