problema smart mobile raiffeisen

Nu se deschide aplicatia Raiffeisen Smart Business. Ce pot sa fac?

Nu se deschide aplicația Smart business de la Raiffeisen îmi apare pe ecran Smart business se oprește ce trebuie să fac ?

Conform informatiilor existente pe site-ul Raiffeisen, la pagina cu disponibilitatea serviciilor, aplicatia Smart Mobile nu are probleme de functionare.

Aplicatia Raiffeisen are de scurt timp o noua versiune, de acea va sfatuiesc sa verificati daca aveti aplicatia actualizata la ultima versiune, din luna noiembrie 2022, cand a fost adaugata o noua functie, de a economisi un procent din platile cu cardul.

Un cititor cu aceeasi problema ne-a transmis ca aplicatia a functionat dupa actualizarea la ultima versiune. (vezi aici detalii)

Daca aplicatia nu va functioneaza nici dupa ce ati actualizat-o cu ultima versiune, inseamna ca aceasta are probleme tehnice, pe care banca nu le-a anuntat, insa.

De aceea, sfatul meu este sa sunati la Raiffeisen si sa intrebati daca aplicatia are probleme de functionare.

Va rog sa reveniti la mine, pentru a-mi spune daca ati rezolvat problema nefunctionarii aplicatiei Smart `Mobile Raiffeisen.

Vasile Pop Coman

Postat in data: 23 nov., 2022

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

5 + = 14