Etichete: reclamatie Credit Prime

Suma minima de plata la linia de credit este mai mare decat pensia! Ce pot sa fac?
credit prime reclamatie

Postat in data: 21 mart., 2024

Am luat 38 de milioane de la Credit Prime si platesc in fiecare luna 13 milioane. E normal?
credit prime rata credit

„Buna ziua am luat 38 de milioane de la credit prime și plătesc pe fiecare luna 13 milioane ce banca este asta am salariu de 2300 eu din ce mai trăiesc am un copil mic nu se gândesc

Ei vor să plătesc atât mult nu se poate așa ceva sincer eu in 24 de luni înseamnă că plătesc patru sute de milioane nu se poate sincer”

Postat in data: 16 feb., 2024

Pentru un credit de 3800 de lei la Credit Prime trebuie sa platesc lunar 1300 de lei. E normal?
credit prime credit reclamatie

„Am luat un credit de la credit prime pt 3800 trebuie să plătesc pe fiecare luna 1300 ce banca este asta eu am salariu de 2300. Doresc să fiu informat.”

Postat in data: 09 dec., 2023

Credit Prime nu vrea sa ma ajute sa platesc creditul, fara sa am istoric negativ la Biroul de Credit. Ce pot sa fac?
reclamatie credit prime

„Buna ziua mi s a acordat o limita de credit deși aveam gradul foarte mare de indatorare. Dobânda este enorma si am ajuns in imposibilitate de plata.

Am aplicat pt un credit … din nefericire la Credit prime, gândindu ma sa fac o refinanțare si sa îl închid imediat, din păcate n am reușit sa fac refinanțarea deoarece gradul de indatorare meu este mare.
Creditul este in valoare de 4000 de lei…
De 3 luni plătesc câte 1500 de lei lunar dobânda , acum ma aflu in imposibilitate de plata data restanta a fost pe 23 Iulie , deja am intarziere si nu gasesc nici o soluție fără a ajunge sa am un istoric negativ la biroul de credit.

Le am scris celor de la CSALB , dar nu s a putut face nimic .. va atașez răspunsul lor si al CREDITPRIME.
Astept un răspuns va rog .
O zi buna!”

Postat in data: 09 aug., 2023

De ce trebuie sa platesc pentru un credit cu 0% dobanda la Credit Prime?
credit prime dobanda

„Buna am facut un credit in valoare de 1500 de lei prima luna 0 % dobanda si acum vad ca trebuie sa platesc 1859 de lei. Ce pot sa fac? Multumesc pt raspuns”

Postat in data: 04 mart., 2023