Etichete: Telegram

Platforma Trade To Win de pe Telegram este reala?
platforma TradeToWinFX telegram

„Buna asi dori sa ma informez cu privire la o platforma de pe telegram TradeToWinFX am investit o suma dupa care tot imi cere sa depun pentru taxa de conversie Am mai platit odata aceasta taxa si acum imi mai cere odata”

Postat in data: 01 mart., 2024

Cei de pe Telegram imi cer taxe pentru a primi profitul. Ce trebuie sa fac?

„Buna ziua am si eu o problema cei de pe telegram imi cer taxe peste taxe am achitat dar nu am primit nimic acum mai vor iar o taxa de 1200 euro pentru a-mi primi profitul ce pt face in acest caz.
Mentionez ca ma ameninta ca daca nu achit nu voi mai primi nimic.
Mulțumesc frumos pentru răspuns.”

Postat in data: 21 feb., 2024

Am fost inselata pe Telegram prin aplicatia taskforge.top. Ce pot sa fac?
taskforge.top scam teapa inselatorie

„Buna ziua, am fost inselata pe telegram prin aplicatia taskforge.top . La inceput am fost momita de am castigat cativa bani si apoi am facut transferuri tot mai mari unde se castiga comision insa acum spun ca mai trebuie sa transfer o suma mare deoarece scorul meu nu este de 100 ca sa pot debloca bani. Mi au cerut poze apoi cartea de identitate unde m am oprit si am lasat o balta. Ce e de facut?”

Postat in data: 09 dec., 2023

Am luat teapa pe Telegram cu bitcoin. Cum pot sa-mi recuperez banii?
moonpay bitcoin frauda

Am fost abordata pe telegram de un domn ca pot castia bani din bicoint si am depus bani tot mai insisa sa mai depun am ramas fara bani bine inteles ca la inceput am crezut dar am loat o mare teapa am un copil care il cresc singura va rog ajutatima sa imi recuperez bani

Postat in data: 20 nov., 2022