De ce nu functioneaza aplicatia YOU BRD?

„De ce nu functioneaza aplicatiaYou Brd ?Nu vreau si nu am timpul necesar sa merg mereu la banca sa rezolv,am sunat la ei,am parcurs toti pasii necesari,orice ai face nimic nu merge! Aplicatia este
varza!!!!”

Se pare ca aplicatia YOU BRD are probleme de functionare, dupa ultima actualizare, din 9 noiembrie.

Verificati daca aplicatia YOU BRD a fost actualizata cu noua versiune din aceasta luna, in vederea efectuarii unor optimizari tehnice.

BRD recomanda sa va actualizati aplicatia cu noua versiune, pentru ca aceasta sa functioneze optim.

De aceea, sfatul meu este sa verificati daca aplicatia este actualizata cu ultima versiune, in AppStore, Google Play sau App Gallery, in functie de tipul telefonului folosit.

Daca nu reusiti sa utilizati aplicatia nici dupa actualizare, va trebui sa faceti o reclamatie la BRD.

Va rog sa reveniti la mine, cu raspunsul la reclamatia trimisa BRD.

4 raspunsuri la “De ce nu functioneaza aplicatia YOU BRD?

1. georgica

Multi avem problema asta. Va dati seama ce actualizare de kkt au facut? Au astia de la BRD niste softisti de mai mare dragul. Si nu stiu cum reusesc dar mai mereu defavorizeaza pe cei din diaspora. Abia mergea bine brd-net (si acesta fiind pentru cei plecati varza la inceput ) ca au si schimbat cu you brd. De fiecare data cu specificatia ca trebuie sa te prezinti la o unitate brd.De parca nu ai avea ce aface altceva. Nu stiu cum reusesc astia din Spania de poti face toate operatiunile si identificarile necesare online. Aplicatiile lor functioneaza ani si ani fara sa pierzi timp la ghisee. Poate au mai putini nepoti pe la calculatoarele alea de fac programe, poate le pasa de clienti……nu stiu. BRD a fost si probabil va ramane mereu o banca de litera 3 pentru diaspora. Puteti sa va agitati, sa le scrieti, sa faceti petitii….rezultatul o sa fie acelasi. Nepasare pana unul din cei ce programeaza si stie cu ce se mananca o aplicatie o sa rezolve problema.Cat timp habarnistii se vor lupta sa rezolve ……nu aveti mari sperante.Cam asta e situatia!!

2. Marosan Maria

Am aceeasi problema, nu se poate instala You BRD pe telefon, am urmat pasii pana la final de cel putin 7 ori si tot degeaba. Ce pot sa fac? Cea mai apropiata sucursala e la 25 km distanta. FK BRD, nu You BRD…

3. b

Buna seara!Am fost sunata de la banca si acelasi lucru..am urmat pasii,stergere cache..nimic ..Acum ma pun sa merg la o banca,poate rezolv acolo.Doresc doar sa functioneze aplicatia,nu sa ma plimb pe la banci.Si nu sunt singura persoana.🙈

+ 4 = 8