Ce fac daca am uitat codul de utilizator de la Home Bank?

cod utilizator home bank ing

Buna ziua, am uitat codul de utilizator de la Home Bank, va rog sa mi-l trimiteti.

Puteti recupera codul de utilizator al aplicatiei Home Bank de la ING Bank de pe site-ul aplicatiei, Homebank.ro, la acest link: Afla codul de utilizator (vezi foto).

Iata cum se procedeaza pentru obtinerea codului de utilizator:

1. Completezi datele tale personale (serie şi număr CI, adresa de email cu care eşti înregistrat)
  2. Introduci codul primit pe email
  3. Primeşti codul de utilizator prin SMS, la numărul de telefon înregistrat

Va rog sa reveniti la mine, pentru a-mi spune daca ati reusit sa obtineti codul de utilizator pentru Home Bank.

10 raspunsuri la “Ce fac daca am uitat codul de utilizator de la Home Bank?

1. FLORIN

BRO AM TRIMIS TOT CA SA IMI DEA CODU DE UTILIZATOR SI NU IL PRIMESC AM SUNAT LA AGENTIE SI BAIATU DE ACOLO MI A ZIS CA NU POATE SA FACA NIMIC

Puteti afla codul de utilizator pe site-ul Homebank.ro – Nu reusesti sa te autentifici – Ai uitat codul de utilizator?
      1.Completezi datele tale personale (serie şi număr CI, adresa de email cu care eşti înregistrat)
      2.Introduci codul primit pe email
      3.Primeşti codul de utilizator prin SMS, la numărul de telefon înregistrat

Reveniti va rog la mine daca aveti nevoie de ajutor.

1. Vasile Pop Coman - Reclamatiibanci.ro Post author

Pentru a putea obtine codul de utilizator la aplicatia ING, trebuie sa faceti astfel:

Intrati pe site-ul Homebank.ro, la acest link: Afla codul de utilizator (vezi foto).

Iata cum se procedeaza pentru obtinerea codului de utilizator:

2. Introduci codul primit pe email

3. Primeşti codul de utilizator prin SMS, la numărul de telefon înregistrat

Va rog sa reveniti la mine, pentru a-mi spune daca ati rezolvat problema cu aplicatia Home Bank de la ING.

+ 3 = 10