Tag Archives: aplicatia BRD

nu functioneaza you brd
Nu reusesc sa activez aplicatia YOU BRD. Ce pot sa fac? [citeste tot]
nu functioneaza you brd
De ce nu pot sa activez aplicatia YOU BRD?

Buna ziua! Folosesc se mult timp aplicatia You Brd, insa de curand am
schimbat telefonul si a fost nevoie sa instalez iar aplicatia, insa
imi cere sa o activez.
Imi cere sa urmez pasii cu poza buletinului, cu selfie, cu actualizare
date, spune ca procesul s a incheiat cu succes… si cam atat. Cand
termin toti pasii, ma pune sa o iau de la capat…
Gresesc undeva?
Multumesc pentru raspuns!

activare aplicatia you brd
Cum activez aplicația You BRD?

Am incercat sa activez aplicatia YOU BRD, am urmat toti pasii, dar nu reusesc. De ce?

cod utilizator aplicatie brd
Codul client este identic cu numar client de pe contractul cu BRD?

Intrebarea mea este: codul client este identific cu numar client de pe contractul cu BRD?
Multumesc .

problema you brd
Aplicatia YOU BRD se inchide continuu. Ce pot sa fac?

Dupa cum am citit este o problema generala cu majoritatea utilizatorilor aplicatiei you brd. Dupa mesajul Token expirat, nu mai pot accesa.

Am fost la banca, agajatii nu pot rezolva, eroare la deschidere .aplicatia se inchide continuu. La activare online se blocheaza la scanare CI.

De 1 luna incerc sa activez si nu reusesc. Am facturi de platit, …Am sunat sa ma ajute un reprezentant, degeaba, m.au sunat sa ma intrebe daca am rezolvat, …

problema you brd
De ce nu merge aplicatia YOU BRD?

Din ce cauza nu pot sa intru in aplicatia you brd? imi cere sa fac poza la buletin, sa fac selfi, am facut si nu merge. care este problema?

mybrd activare aplicatie
Am cont myBRD, dar am schimbat telefonul. Cum pot reintra?

Buna ziua, am cont MyBrd dar am schimbat telefonul. Cum pot reintra?

you brd problema activare
Nu mai pot plati factura Vodafone de pe aplicatia myBRD. Ce pot sa fac?

Buna ziua
Cu ocazia preluari UPS de Vodafone sa schimbat si contul de client de la 7 cifre la 9 cifre. Plata fac. pentru upc o faceam prin mybrd, acum nu o pot face pentru ca my brd nu ma lasa sa schimb codul de client pe laptop, pe telefon pot dar nu toti avem vederea si degete de chirurg. Cum pot face sa fac platile iar de pe laptop fara sa scimb aplicatia pe youbrd cum mi sa sugerat de brd?
O zi frumoasa

you brd problema activare
Nu merge aplicatia BRD, mi-a aparut mesajul „tokenul dvs a expirat”. Ce pot sa fac?

Astazi, 06.07.2022, in jurul ore 17, am incercat sa fac anumite tranzactii care necesita aprobarea din aplicatia de pe telefon.
In timpul tranzactiei am primit o notificare din partea aplicatiei de forma ” tokenul dvs a expirat” sau ceva asemanator.
Am incercat sa reactivez aplicatia singur, urmand toti pasii de pe site-ul celor de la BRD.
Dupa toate acele etape mi se specifica sa revin in aplicatie pentru a introduce un nr de telefon si tocmai dupa ce introduc nr de telefon mi se inchide aplicatia fara nici o eroare.
Ar exista o alta solutia fara sa ma deplasez la o unitate BRD? La ora asta sunt convins ca nu mai gasesc pe nimeni acoloAstept un raspuns cat mai rapid din partea dvs.

you brd problema activare
Nu merge aplicatia BRD. Imi spune ca BRD token a expirat. Ce trebuie sa fac?

„Nu merge aplicația you brd. Îmi spune că brd token a expirat, apoi îmi cere sa bag CNP-ul și numărul de telefon ca să primesc un cod. După ce bag codul îmi apare mesajul „Oops something went wrong” și îmi cere sa repet pașii anteriori și același lucru, e într-un loop de erori.”

you brd problema activare
Nu merge aplicatia You BRD, nu se deschide! Ce pot sa fac?

Nu merge aplicatia You BRD,pur si simplu nu se deschide!

you brd problema activare
You BRD nu mai merge. Ce pot sa fac?

Buna ziua! You BRD nu mai merte. Am avut aplicatia pe telefon si a mers pana acum cateva saptamani, cand nu m-a mai lasat sa intru. Ma pune sa imi introduc din nou datele, iar apoi imi spune ca este o eroare si sa incerc din nou. Am incercat in fiecare zi timp de vreo 2 saptamani, si tot acelasi mesaj imi apare. Ce pot sa fac? Multumesc!

youbrd-aplicatie
Cum se procedeaza pentru a rezolva problema inregistrarii in aplicatia you brd?

Cum se procedeaza pentru a rezolva problema inregistrarii in aplicatia you brd? Pe telefon nu se poate deoarece da eroare. La agentie nu se poate , dand aceeasi eroare . Am fost pus pe o lista de asteptare, pentru a fi sunat. De o saptamana nu pot face plati deloc. Va rog astept urgent un raspuns.

youbrd-aplicatie
Cum ma conectez la aplicatia YOU BRD daca mi-am schimbat telefonul?

Cum pot sa ma conectez la aplicația BRD pe telefon dacă numai am același număr de telefon?
Va rog să-mi răspundeți e foarte important pentru mine.
va mulțumesc anticipat:)