Etichete: De ce

De ce nu pot sa folosesc cardul Nickel?
card nickel problema

„Buna seara. De curând am venit in franța la muncă și am avut nevoie de un cont francez pentru salariu și să rezolv mai repede am făcut un card nickel , am primit salariul in cont și nu pot să folosesc bani nici să retrag de la bancomat nici să fac virament nici să plătesc la magazin in aplicatia cardului nu apare sa fie blocat , oare ați putea să ma ajutati? Nu știu să vorbesc franceză.
Multumesc.”

Postat in data: 10 mart., 2024

De ce nu pot retrage banii de la Stanleybet?
stanleybet reclamatie

„Stanleybet imi cere o dovada ca unul dintre cardurile folosite pentru jocuri de noroc este inchis, pentr ca eu sa pot face retragere banilor!

Mi au cerut pentru ultimele doua carduri,unul e activ unul nu….doar ca ei vor sa verifice si pe acela care e inchis. Si pana nu le dau ceea ce cer,nu mi permit sa retrag banii. Este normal?”

Postat in data: 03 mart., 2024

De ce nu pot sa deschid aplicatia Smart Token de pe telefonul Samsung S22?
nu merge aplicatia smart token raiffeisen

„Bună ziua!
Am un telefon Samsung S22 și nu pot să deschid aplicația smart token.
Nu pot să autorizeze plăti online.
Menționez că o folosesc de mult timp aplicația și nu am avut probleme de genu.
Mulțumesc!”

Postat in data: 18 feb., 2024

De ce nu mi-au intrat banii pe cardul CEC Bank?
princess casino plata card

„Va rog frumos sa verificati ce se intampla de 2 zile mia fost trimisi niste banii la cek bank dar inca nu este pus pe card ce se intampla”

Postat in data: 17 feb., 2024

De ce nu merge aplicatia Smart Mobile si Token Raiffeisen?
problema smart mobile raiffeisen

„Bună dece nu merge aplicația smart mobil și token”

Postat in data: 09 feb., 2024

De ce nu mai pot instala aplicatia BT Pay pe telefon?
bt pay eroare aplicatie

„Am un telefon samsung s8 și am de mult aplicația bt pay. De curând an șters di greșeală aplicația iar acum nu o mai pot instala pe telefon. Îmi zice ca telefonul nu este compatibil cu noua versiune de
bt pay. Mă puteți ajuta. Vă mulțumesc.”

Postat in data: 02 feb., 2024

De ce imi da eroare aplicatia BT Pay?
bt pay eroare

„Aplicatia BTPay a inceput sa dea eroare acum cateva saptamani la transferurile de orice fel. Am dezinstalat astazi aplicatia si am instalat-o la loc, dar de aceasta data nu pot configura aplicatia
deloc, aparand aceeasi eroare, „Ups… A aparut o eroare. Te rugam sa incerci mai tarziu.”

Aplicatia era si este la versiunea cea mai noua. Nu se deschide deloc dupa ultima actualizare de la inceputul lunii ianuarie. Ce pot face?”

Postat in data: 29 ian., 2024

De ce imi cere banca documente justificative pentru o plata?
first-bank credit bancpost

Va rog sa ma informati care este motivul pentru care TOATE tranzacțiile pe care le efectuez, absolut toate sunt verificate de banca.

Mai mult decat atat toate sumele pe care eu le incasez prin conturile first bank sunt sume din societatea pe care o detin, sume declarate pentru care am platit taxe si impozite.

Pe langa faptul ca ma sunati sa aprob aceste plati, pentru care am mentionat de nenumarate ori ca nu doresc sa le reconfirm telefonic, acum printr-un abuz imi cereti pentru toate platile documente justificative.

Pentru plata de mai sus asa cum am mentionat este un impumut pe termen scurt pentru un prieten din turcia.

Pot intelege sa justific una, doua trei plati, dar nu pot sa ma justific pentru toate cheltuielile pe care le fac.

Prin urmare voi inchide toate conturile pe persoana fizica si pentru toate societatile pe care le detinem.

Va multumesc”

Postat in data: 23 ian., 2024

De ce nu pot sa activez aplicatia myBRD?

„Bună ziua !! Un mic ajutor vă rog frumos, încerc să-mi activez my BRDE dar nu mai am numărul de telefon. Momentan mă aflu în Germania și aș vrea să îmi folosesc cardul pentru a primi salariul, mă puteți ajuta?”

Postat in data: 22 ian., 2024

De ce nu pot accesa aplicatia YOU BRD?
nu functioneaza you brd

„Nu pot accesa aplicatia youbrd,când încerc sa ma conectez apare un Salut și un cerc câte se învârte,apoi omo spune eroare,verificați date mobile/reincearca.Încerc de 24 ore,am reinstalat aplicatia,am golit cache,memoria,degeaba! Date mobile am.Ni știu ce se intampla”

Postat in data: 21 ian., 2024

De ce nu pot activa aplicatia YOU BRD pe telefon?
you brd problema activare

„De ce nu pot activa cardul YOU Brd pe telefon? Am încercat, dar când introduc Cnp și nr telefon îmi spune „Ups, a apărut o eroare, încercați mai târziu”.
Aștept un răspuns! Mulțumesc!”

Postat in data: 20 ian., 2024

De ce nu functioneaza aplicatia YOU BRD?
nu functioneaza you brd

„Nu funcționează aplicația YOU BRD! De ce?”

Postat in data: 16 ian., 2024

Cand deschid aplicatia George BCR, imi cere sa actualizez sistemul de operare. De ce?
aplicatia george bcr nu se deschide

„Cand deschid aplicatia George bcr , imi cere sa actualizez sistemul de operare. Cand vreau sa fac actualizare primesc mesajul ca SO este actualizat. In magazinul Google Play daca vreau sa descarc din nou apl.George apare mesajul ca aplicatia nu fuctioneaza cu acest aparat.

Daca Accesez George din browser , dupa ce introduc username imi cere sa validez codul afisat in apicatia pe mobil , dar pe mobil nu se deschide aplicatia.

Date despre telefon:

HUAWEI P9 Lite
EMUI: 5.01
Android:7.0

multumesc”

Postat in data: 13 ian., 2024

De ce nu functioneaza aplicatia YOU BRD cu noul numar de telefon?
nu functioneaza you brd

„Va rog mult daca ma puteti ajuta cu o problema.Sunt plecata pt 4 luni în Anglia si aplicația mea brd nu mai functiaza de 3 săptămâni.

Nu mai aveam nr vechi asa ca am pus unul nou, am primit mail ca e ok, s.a schimbat cel vechi cu cel nou dar dupa ce trec de face is si buletin tot imi zice ca nr nu e bun si eu nu am cum sa ajung la banca si facturile casei le platesc doar pe youbrd.

Am tot încercat sa ii contactez dar cand pun 3 sa fiu transferat la un operator imi zice ca nu am tastat nimic si inchid.Pe facebook, mail si pe pagina brd de pe google îmi trimit toti acelasi mesaj ca sa sun la ei.Cum sa sun daca îmi inchid apelul sau pe nr cu 0800 deja mi se inchide la început.

Mulțumesc mult pt eventualul răspuns”

Postat in data: 06 ian., 2024

De ce nu pot sa instalez aplicatia BT Pay?
bt pay aplicatie

„De 2 zile încerc să instalez bt pay si în zadar. Mare brambureala!!! Ba id de logare, ba parola de internet banking!!! Nu funcționează!!!”

Postat in data: 22 dec., 2023

De ce trebuie sa reinstalez aplicatia BT Pay?

„Bună seara, de ce îmi scrie mereu să reinstalez aplicația ? Îmi bag nr de telefon, îmi vine mesajul îl bag și după aceea scrie să o reinstalez.”

Postat in data: 09 dec., 2023

De ce nu pot deschide aplicatia YOU BRD?
you brd problema token

„De ce nu pot deschide aplicatia YOU BRD? ami cere număr client pentru activare”

Postat in data: 08 dec., 2023

De ce nu pot sa accesez aplicatia YOU BRD?

„Buna ziua in legatura cu aplicatia you brd de o saptamana nu pot sa o accesez eu sunt in spania si nu pot merge personal la banca,am sunat si am vb. cu oparatorul bancii dar fara rezultat pt ca el imi spunea cum sa imi fac aplicatia dar pe mine nu ma lasa sa intru in ea imi spune ca nu am conexiune la internet dar am si wifi si date mobile si nu stiu ce sa fac .Pana acum o saptamana am intrat pe ea fara
probleme.Multumesc frumos.”

Postat in data: 05 dec., 2023

De ce nu mai pot sa intru in aplicatia myBRD?

As dori sa știu ce pot face pentru a putea intra în aplicația MyBRD. Până acum o lună nu a fost nici o problema dar de 10 zile îmi apare când deschid aplicația : Hello si după 10 min indica eroare de conexiune sa verific internetul care funcționează fără probleme.

Am instalat, dezinstalare ,șters memoria caché de la aplicație și nimic. Am un Motorola care este compatibil după cum indică aplicația ( nu am avut problema până acum o lună) si eroarea apare la orice ora incerc sa intru in aplicatie. Nu ajung nici să pun parola doar ce am explicat mai sus . Am un depozit la termen și as fi dorit să îl renovez.
Aștept o soluție la problema.
Vă mulțumesc.”

Postat in data: 05 dec., 2023

De ce nu pot sa scot bani de pe cardul Santander?
card santander debito

„Ma puteți ajuta eu am card de spania santander am bani în cont și nu pot sai scot la bancomat îmi spune fonduri insuficiente la magazin dacă vrea sa cumpăr cu cardul îmi spune depășire limita”

Postat in data: 29 nov., 2023