Etichete: De ce

De ce nu pot deschide aplicatia youbrd?
you brd problema token

De ce nu pot deschide aplicatia youbrd? vă rog să mă anunțați.

Postat in data: 06 ian., 2023

Cum imi deschid aplicatia BTPay pe noul telefon?
btpay aplicatie

De ce nu pot să-mi redeschid aplicația btplay pe noul telefon?

Postat in data: 05 ian., 2023

De ce nu merge aplicatia BT Pay?
btpay aplicatie

Buna ziua,aplicatia BTPay nu merge nicicum de 3 zile.imi apare mesajul:Connection lost.There was a network error.Please check your connection.Am fost la doua sucursale BT si au incercat fiecare aproape cate o ora,au facut si demersuri la colegi dar nu functioneaza.

Va multumesc,o zi buna.

Postat in data: 15 dec., 2022

Nu pot sa instalez aplicatia YOU BRD! Ce pot sa fac?
nu functioneaza you brd

Bună ziua

Am parcurs toți padii ceruți în preambulul aplicației YOU BRD, dar sunt blocat la nr. de telefon (l-am introdus și pe acesta corect).

Am scris la emailul de contact al băncii dar … nimic.

Rog urgent HELP !!

Postat in data: 15 dec., 2022

Nu merge aplicatia BTPay. Ma puteti ajuta?

Postat in data: 02 dec., 2022

BTPay nu raspunde. Ce se intampla?
btpay aplicatie

De pe data de 29.11.2022 BT PAY nu raspunde .Nu pot face plăti. Ce se întâmplă?

Postat in data: 02 dec., 2022

De ce nu pot sa introduc cardul in aplicatia BT Pay? Imi spune ca a intervenit o eroare.
bt-pay-probleme

Atunci cand introduc datele cardului în aplicația bt pay, spune ca a intervenit o eroare și sa încerc iar dar am încercat de multe ori în zile diferite și tot nu a mers. Ce fac?

Postat in data: 01 dec., 2022

De ce nu pot sa fac o plata din aplicatia bancara catre platforma de criptomonede Binance?
binance bitcoin criptomonede

Buna ziua, incerc sa trimit o suma de 4000 usd din Raiffeisen in Binance, si pe applicatia din raiffeisen primesc o erroare, am sunat la cal center si nu au nici o idee despre ce e vb, iar pe e-mail e dezastru, le-am scris dupa care mi-au raspuns ca ne pare rau ca nu va putem ajuta doamna moldovan. nu am idee cine e doamna respectiva.
ma rog eroarea care imi apare in aplicatie spune plata a fost rejectata deoarece tranzactia nu indeplineste conditiile de eligibibilitate care tin de administrarea riscului. stiti ceva de asa ceva?
Multumesc anticipat

Postat in data: 30 nov., 2022

Aplicatia YOU BRD nu functioneaza! Ce pot sa fac?
nu functioneaza you brd

După nenumărate vizite la bancă sau discuții cu agenții de la call center aplicația YOU BRD nu funcționează… În momentul în care încerc să activez aplicația, trec de proces (buletin, face scan), dar după introducerea numărului de telefon (în mod corect,
prefixul fiind deja notat) întâlnesc o eroare “Ups, s-a produs o eroare încercați mai târziu”…

La banca, aproximativ aceeași problema, tot fără acces la aplicație, agentul bancar reușește sa activeze aplicația, primesc și o confirmare, dar am acces la aplicația doar până în momentul închiderii acesteia; este foarte bizar…

După închiderea aplicației sau după ce este pusă “în bară” nu mai funcționează, mereu îmi apare să încep/reîncep procesul de activare.

Aplicația a fost actualizata, dezinstalată, instalată din nou, telefonul actualizat, totuși aplicația nu funcționează; menționez că folosesc sistemul IOS (IPhone 14 plus).
Până în prezent nici un agent bancar sau un agent call center nu a fost capabil să-mi ofere o explicație sau soluție.

Sper să mă puteți ajuta cu un răspuns, deoarece mă gândesc serios să colaborez cu altă bancă.

Postat in data: 30 nov., 2022

You BRD nu merge, spune ca a expirat tokenul. Ce pot sa fac?
you brd problema token

You Brd e cea mai prosta aplicatie. am sters-o si am reinstalat-o de nu stiu cate ori . daca intri de mai multe ori pe zi zice ca a expirat tokenul si trebuie reinstalata. e de rahat.
am sunat si la ei si spun acelasi lucru: sa stergi si sa reinstalezi.
am si alta aplicatie de banca de la ING si niciodata nu am patit asa ceva.

Postat in data: 29 nov., 2022

Nu merge aplicatia YOU BRD, problema generala. Cand se va remedia?
you brd problema token

De azi dimineata aplicatia you.brd este indisponibila!!!!Solicit urgent solutionare!!!Am plati de facut! Cine suporta prejudiciile?!

Problema generala, m-au sunat din call center, nu merge aplicatia you.brd 🙄, se lucreaza la remedierea situatiei 🙄🙄🙄, am inteles ca din data de 22.11.2022 a aparut aceasta problema.
Aveti idee cand se va remedia sau ce pot face pentru a face platile care au scadenta in aceasta perioada?

Postat in data: 29 nov., 2022

De ce nu pot sa transfer mai mult de 1000 euro de pe cardul Postbank în cardul Revolut?
card postbank

De ce nu pot sa transfer mai mult de 1000 euro de pe cardul postbank în cardul de revolut? Sau asi putea sa fac Mao multe transferuri într-o zi sa fac sa fac și pe revolut și pe cardul Transilvania?

Postat in data: 27 nov., 2022

De ce nu mai pot intra pe aplicatia YOU BRD?
probleme you brd

Bună ziua. De ce nu mai pot intra pe aplicația you brd?

Postat in data: 24 nov., 2022

Nu merge sa fac selfie la portret pentru a reinstala aplicația you brd. Ce pot sa fac?
probleme you brd

Nu merge sa fac selfi la portret pentru a reinstala aplicația you brd. Ce pot sa fac?

Postat in data: 23 nov., 2022

Nu se deschide aplicatia Raiffeisen Smart Business. Ce pot sa fac?
problema smart mobile raiffeisen

Nu se deschide aplicația Smart business de la Raiffeisen îmi apare pe ecran Smart business se oprește ce trebuie să fac ?

Postat in data: 23 nov., 2022

Nu se deschide aplicația Raiffeisen Smart Mobile. Ce este de facut?
raiffeisen smart mobile

Bună ziua, am un telefon mobil HUAWEI P 19 smart, de 2 zile nu se deschide aplicația Raiffeisen smart mobile, smart token funcționează, am actualizat aplicația dar nu funcționează, ce este de făcut?

Postat in data: 22 nov., 2022

De ce trebuie sa reiau pasii pentru activarea aplicatiei YOU BRD?
probleme you brd

Am activat aplicatia You BRD dar dupa aproximativ 1 saptamana trebuie sa reiau pasii, pare absurd sincer daca e nevoie de asa ceva la fiecare saptamana.
Care este motivul reluarii ancestor pasi care oricum au durat foarte mult.
O zi buna!

Postat in data: 21 nov., 2022

De ce YOU BRD merge atât de prost?!

De ce YOU BRD merge atât de prost??!! De ce când se fac lucrările
mentenanța aceasta aplicație trebuie dezinstalata si reinstalata??
De ce trebuie sa te duci la banca ca sa activezi YOU BRD dacă nu
dorești prelucrarea datelor tale biometrice? Ce te faci dacă ești
la mare distanță de o agenție BRD si ai nevoie sa faci operațiuni
care necesita sa-ți vizualizezi contul/ conturile si nu poți activa
YOU BRD???!!!

Este oare o aplicație pentru sicanarea clienților
băncii sau doar o aplicație proasta, copiata prost după alții si
pe care “marii” IT- sti ai băncii nu- i dau de capăt si nu pot
face mentenanța pana nu zăpăcesc YOU BRD mai rău?? Oricum nu se
potrivește cu sloganul: internet Banking când si cum vrei tu!!!

Postat in data: 19 nov., 2022

De ce nu pot scoate bani de pe cardul Postbank?
card posbank

Șeful meu zice ca mi-a virat bani in cont , dar când merg la banca îmi apare : cardul dumneavoastră nu poate efectua acest tip de Tranzacție . Care e problema ?

Postat in data: 19 nov., 2022

De ce nu faceti aplicatia BT24 mai usor de logat?

De ce nu faceti aplicatia mobila mai usor de logat direct pe telefon 7-8 coduri chinuitoare si la final sa mai astept 23 de ore ca am gresit un cod la 3 luni eu dau setare generala la telefon iaar trebue sa ma chnui cu bt24 ,bravo celor de la ing sunt net superiori fata de voi

Postat in data: 13 nov., 2022