Etichete: MoonPay

Platforma de investitii Rominvest este o teapa?
rominvest platforma investitii inselatorie

„Am fost fraudat bancar de 25000lei acum îmi cer cei de la rominvest 3000 lei sa mi retrag banii după coinbase. Am acolo 6440usdt. Nu știu mai multe, dar suna a teapa.”

Postat in data: 19 mart., 2024

Am fost inselat prin metoda bitcoin Moonpay. Mai pot recupera suma depusa?
moonpay teapa inselatorie criptomonede

„Bună ziua am fost inselat prin metoda bitcoin mon pay oare mai pot recupera suma depusa ete vorba de 500 de ron. Va mulțumesc frumos pentru înțelegere și va doresc o zi buna.”

Postat in data: 05 feb., 2024

Mai pot retrage banii investiti in bitcoin din aplicatia Moonpay sau a fost teapa?
moonpay criptomonede teapa

„Va salut. In urma cu putin timp am fost indrumat de catre o persoana apropiata sa iau legatura cu un agent , broker sau cum se numeste el, pe a face niste tranzactii cu bitcoin. Aplicatia de baza este moonpay. As dori , daca ma puteti ajuta, sa-mi spuneti daca mai pot retrage banii din aplicatie sau a fost teapa. Va atasez mai jos cateva capturi de ecran. Va multumesc.”

Postat in data: 07 sept., 2023

Cum pot afla daca mi-am luat teapa pe moonpay cu un broker de crypto?
moonpay teapa

„Cum pot lăsa capturi de ecran sa întreb dacă mi am luat sau nu teapa pe moonpay cu un broker de crypto?”

Postat in data: 24 aug., 2023

Am investit in cripto moonpay si am fost tras in teapa! Cum pot sa-mi recuperez banii?
cumparare bitcoin moonpay

„Am investit tot salariul meu in cripto moonpay si nu am primit nici un profit si vreau sa imi recuperez banii înapoi am fost tras in țeapă!”

Postat in data: 11 mart., 2023

Sunt reale cazurile despre castigurile din investitiile in Bitcoin, prin Moonpay?

Postat in data: 26 feb., 2023

Am fost pacalit de un broker sa cumpar bitcoin, iar acum nu mai raspunde. Cum pot recupera banii?
cumparare bitcoin moonpay

Am vost păcălit de un broker care după ce am plătit tot ce mia cerut nu miam mai raspuns am vasut ca dumneavoastră sunteți familiarizat cu astfel de cazuri și sper sa ma puteți ajuta și pe mine sa îmi pot recupera bani.

Am plătit prin mompay pentru contul meu https://merricksinvest.cc acolo aveam 3738 de dorari si casa ai redrac mia zis ca drepuie sa plătesc 15 la 100 din suma 3400 de lei am plătit și misa spus ca adoua zi imi intra bani în cont și au trecut o luna și nu miau mai intrat bani în cont.

Postat in data: 27 nov., 2022

Am luat teapa pe Telegram cu bitcoin. Cum pot sa-mi recuperez banii?
moonpay bitcoin frauda

Am fost abordata pe telegram de un domn ca pot castia bani din bicoint si am depus bani tot mai insisa sa mai depun am ramas fara bani bine inteles ca la inceput am crezut dar am loat o mare teapa am un copil care il cresc singura va rog ajutatima sa imi recuperez bani

Postat in data: 20 nov., 2022

Am fost pacalita sa investesc in bitcoin. Mai pot recupera banii?

Bună ziua, va scriu pentru ca am fost înșelată prin aplicarea Moonpay. ..Am fost abordata pe Facebook pentru a ma înscrie în aplicația telegram în investiții în crypto cu bitcoin…având foarte multe datorii și un soț bolnav care nu poate muncii…miam dorit sa fac rost de bani pentru a plăti datoriile dar nu am făcut decât sa sa ma bag în mai multe datorii,am investit sume in jur de 15 000 de lei la care mi sa propus ca voi câștigă 50000 de $ dar după ce am achitat tot în momentul în care trebuia sa primesc banii au șters contul de pe telegram și am rămas în paguba uriașă…..

As putea sa mai recuperez banii pierduți?? menționez ca am toate dovezile de plată din aplicația bitcoin și în extrasul de cont ca am achitat aceste sume …
Va rog sa ma îndrumați ce trebuie sa fac sa îmi recuperez banii
Va mulțumesc!

Postat in data: 04 nov., 2022

Am luat teapa cu bitcoin prin MoonPay. Cum pot sa-mi recuperez banii?
moon pay teapa crypto bitcoin

Am luat teapa cu moonPay. Oare pot sa mai recuperez si eu bani transferați prin MoonPay?Tot asa ma pacalit cu bnb monede cripta sau ce sunt…
Cum pot recupera bani trimiși prin Moonpay și încă îmi zice ca doar o taxa mai am și primesc bani.

Postat in data: 23 oct., 2022