Etichete: nu functioneaza BT Pay

De ce nu mai pot instala aplicatia BT Pay pe telefon?
bt pay eroare aplicatie

„Am un telefon samsung s8 și am de mult aplicația bt pay. De curând an șters di greșeală aplicația iar acum nu o mai pot instala pe telefon. Îmi zice ca telefonul nu este compatibil cu noua versiune de
bt pay. Mă puteți ajuta. Vă mulțumesc.”

Postat in data: 02 feb., 2024

De ce imi da eroare aplicatia BT Pay?
bt pay eroare

„Aplicatia BTPay a inceput sa dea eroare acum cateva saptamani la transferurile de orice fel. Am dezinstalat astazi aplicatia si am instalat-o la loc, dar de aceasta data nu pot configura aplicatia
deloc, aparand aceeasi eroare, „Ups… A aparut o eroare. Te rugam sa incerci mai tarziu.”

Aplicatia era si este la versiunea cea mai noua. Nu se deschide deloc dupa ultima actualizare de la inceputul lunii ianuarie. Ce pot face?”

Postat in data: 29 ian., 2024

De ce trebuie sa reinstalez aplicatia BT Pay?

„Bună seara, de ce îmi scrie mereu să reinstalez aplicația ? Îmi bag nr de telefon, îmi vine mesajul îl bag și după aceea scrie să o reinstalez.”

Postat in data: 09 dec., 2023

Problema cu aplicatia BT Pay: nu se mai incarca. Ce pot sa fac?
bt pay nu merge

Bună ziua în legătură cu aplicația btpay de pe tel de ieri nu se mai încarcă menționez ca ieri am fost intr-o zona cu semnal slab iar cind am vrut sa verific întrarea salariului a cerut o actualizare am dat și de atunci nu se mai actualizează și nici nu mai pot întra pe cont de pe tel nu am la dispoziție un laptop sa verific dacă as putea întra cu ID și parola dar de pe tel nu îmi da voie .
Mulțumesc aștept răspuns.

Postat in data: 08 feb., 2023

Nu pot intra in aplicatia BT Pay. Ce trebuie sa fac?
btpay aplicatie

Bună, nu pot întra în aplicația BT Pay. Parcă se încarcă aplicația încontinuu. Ce să fac ? Mulțumesc

Postat in data: 06 feb., 2023

Cum imi deschid aplicatia BTPay pe noul telefon?
btpay aplicatie

De ce nu pot să-mi redeschid aplicația btplay pe noul telefon?

Postat in data: 05 ian., 2023

De ce nu merge aplicatia BT Pay?
btpay aplicatie

Buna ziua,aplicatia BTPay nu merge nicicum de 3 zile.imi apare mesajul:Connection lost.There was a network error.Please check your connection.Am fost la doua sucursale BT si au incercat fiecare aproape cate o ora,au facut si demersuri la colegi dar nu functioneaza.

Va multumesc,o zi buna.

Postat in data: 15 dec., 2022

Nu merge aplicatia BTPay. Ma puteti ajuta?

Postat in data: 02 dec., 2022

BTPay nu raspunde. Ce se intampla?
btpay aplicatie

De pe data de 29.11.2022 BT PAY nu raspunde .Nu pot face plăti. Ce se întâmplă?

Postat in data: 02 dec., 2022

De ce nu pot sa introduc cardul in aplicatia BT Pay? Imi spune ca a intervenit o eroare.
bt-pay-probleme

Atunci cand introduc datele cardului în aplicația bt pay, spune ca a intervenit o eroare și sa încerc iar dar am încercat de multe ori în zile diferite și tot nu a mers. Ce fac?

Postat in data: 01 dec., 2022

De ce mi se transmite ca nu am numarul de telefon mobil actualizat, cand vreau sa-mi inregistrez cardul in BT Pay?
BT-Pay_adauga_card

De ce mi se transmite că nu am Nr de telefon mobil actualizat la bancă cînd vreau să mi fie înregistrat cardul in aplicatia BT Pay?

Postat in data: 05 nov., 2022

De ce nu imi merge aplicatia BT Pay?
bt pay aplicatie

De ce nu îmi mai merge aplicația bt pay nu mai pot vedea când mi se baga alocația

Postat in data: 07 oct., 2022

Aplicatia BT Pay nu se deschide! De ce?
bt-pay-probleme

Nu reusesc sa folosesc app BT pay.Intru pe ap.dar se tot incarca si nu se deschide.Se tot invarte cercul colorat dar nu se deschide ap.

Postat in data: 24 sept., 2022

Ups…a intervenit o problema. Cardul este deja adaugat in BT Pay. De ce???
bt-pay-probleme

„Din cauza unei probleme cu telefonul am fost nevoita sa il schimb si sa adaug iar in aplicatia BT Pay pe alt telefon. Dar imi apare mesajul “Ups…a intervenit o problema. Cardul este deja adugat in BT Pay. Si doar atat, in rest nu mai apare nimic, si vreau sa il fac ca sa imi pot vedea soldul si celelalte lucruri. Va multumesc!”

Postat in data: 18 iun., 2022

Pot folosi aplicatia BT Pay in Spania?
bt pay aplicatie

„Bună, când încerc să deschid aplicația BT Pay îmi zice „Se pare că a intervenit o eroare. Te rugăm să reincerci.” momentan sunt în Spania aș dori să știu dacă de poate folosi aplicația și aici. Mulțumesc”

Postat in data: 18 iun., 2022

De ce nu merge aplicatia Bt pay?
bt pay plata telefon

„De ce nu merge aplicația Bt pay?”

Postat in data: 12 mai, 2022

Aplicatia BT nu functioneaza! De ce?
neo bt

Aplicația BT24 a fost actualizata pe tel insa nu ma pot conecta, îmi apare mesaj de eroare și faptul ca din probleme de securitate am fost delogata. este o problema de sistem sau care este problema? Menționez ca ieri am accesat aplicația.

Postat in data: 30 mart., 2022

De ce nu functioneaza aplicatia BT Pay?

Buna ziua ,nu îmi merge aplicația BT PAY îmi apare încărcare
date.
Buna dimineata !
Aveti idee de ce nu functioneaza aplicatia BTPay ?
La eroarea ” ups… . Te rugam sa reincerci !” Ce ar trebui sa fac?
Nu se deschide aplicația BT Pay

Postat in data: 02 dec., 2021