Etichete: problema

Daca am o problema cu Ferratum, cum ii pot contacta?
ferratum reclamatie

Daca ai o problema cu acest fost IFN cum îi poți contacta? Doar prin email și cu răspuns într-o săptămână?

Postat in data: 02 feb., 2022

Cum se procedeaza pentru a rezolva problema inregistrarii in aplicatia you brd?
youbrd-aplicatie

Cum se procedeaza pentru a rezolva problema inregistrarii in aplicatia you brd? Pe telefon nu se poate deoarece da eroare. La agentie nu se poate , dand aceeasi eroare . Am fost pus pe o lista de asteptare, pentru a fi sunat. De o saptamana nu pot face plati deloc. Va rog astept urgent un raspuns.

Postat in data: 26 ian., 2022

Unde m-as putea adresa pentru a rezolva problema datoriilor la banci, daca nu am bani sa ma judec?

Am 5 popriri pe cont si 2 salarii. Din cont mi se retine jumatate din fiecare salariu ducandu-se amandoua jumatatile la cel mai vechi popritor si cel mai mare. Din aceasta cauza, unul din cei 4 popritori ramasi doreste sa imi puna poprire la angajatori urmand ca si acestia sa imi opreasca 1/3 din salarii.

Cât de legala este aceasta situatie si cui m-as putea adresa, neavand bani sa ma judec cu ei in instanta?

Postat in data: 08 dec., 2020

Aplicatia myBRD nu se deschide. E vreo problema?
Probleme aplicatie myBRD

Nu mi se deschide aplicatia myBRD, nu stiu de ce. Am internet, este actualizata, am accesat-o acum doua zile. Dupa ce introduc parola si codul nu se intampla nimic, se incarca incontinuu. Ce se intampla, e vreo problema?

Postat in data: 10 oct., 2020

Nu pot deschide aplicatia MyBRD, imi spune parola esuata. Ce pot sa fac?
brd-cod-utilizator-id-parola-logare

Buna ziua! Nu pot deschide aplicatia My BRD, imi spune parola esuata, am incercat toate combinatiile, am schimbat si parola…imi spune parola modificata cu succes, dar cand introduc iarasi parola, tot parola esuata imi apare.

Postat in data: 07 oct., 2020

Aplicatia myBRD nu functioneaza pe telefonul iPhone cu IOS 14.0. De ce?
Probleme aplicatie myBRD

Am IOS 14.0, instalat de ieri. Nu mai functioneaza MyBRDMobile. Cand accesez serviciul, porneste pentru o secunda apoi se inchide aplicatia.

Postat in data: 19 sept., 2020

ICredit m-a raportat la Biroul de Credit, desi i-am anuntat ca am o problema si nu pot plati la timp. E legal?

Am avut un credit la ICredit de 1.500 de lei, pentru care am fost raportata la Biroul de Credit, desi l-am achitat. Problema a fost ca a trebuit sa plec in alta tara, i-am anunta ca s-ar putea sa nu pot plati de acolo, iar ei mi-au spus ca nu e nicio problema, sa fac o plata partiala, de 500 de lei, dupa care restul datoriei sa o platesc cand ma intorc. Asa am si facut, pentru ca in strainatate nu am avut acces la aplicatia de mobile banking a BRD, pentru ca nu a functionat reteaua Telekom, si nu am putut plati rata, am platit restul datoriei cand m-am intors, insa intre timp am fost raportata la Biroul de Credit pentru intarzieri. E legal ce a facut ICredit? Ce as putea face? Eu le-am trimis cereri sa ma stearga din Biroul de Credit, dar nu au vrut. Multumesc pentru ajutor.

Postat in data: 22 iun., 2020

Firma mea are o problema cu o plata facuta prin banca: cum o pot rezolva fara sa apelez la instanta de judecata?

Postat in data: 02 iun., 2020

Nu pot introduce parola pe mybrdnet. Ce se intampla?
brd-cod-utilizator-id-parola-logare

Buna ziua. Am o problema cu accesul la cont prin mybrdnet, nu ma lasa sa introduc parola. Introduc ID-ul, codul de utilizator, dar nu-mi mai apare casuta cu parola, ca pana acum. Ce se intampla?

Postat in data: 07 feb., 2020

Nu reusesc sa accesez aplicatia myBRD. Cum se poate rezolva problema?

Buna ziua, nu reusesc sa accesez aplicatia de pe nici un dispozitiv, am incercat diverse browswere, am contactat numarul relatii clienti si nu reusesc sa rezolve problema.
De fiecare data imi rezulta accesare esuata.
Cum se poate rezolva problema?

Postat in data: 13 nov., 2018

Nu pot sa utilizez serviciul Mybrd net de cateva zile! As dori un raspuns urgent!

De cateva zile incerc sa utilizez serviciul :My brd.net si nu se poate. As dori un raspuns urgent! Multumesc!

Postat in data: 13 iul., 2018

Am incercat sa scot 300 de lire de pe cardul Barclays dar bancomatul nu mi-a dat nimic. Ce pot face?

Am un card Barclays valabil 1 an facut de fabrica la care lucrez, am incercat sa scot 300 . Banii i-au retras din cont dar bancomatul nu mi-a dat nimic. Ce pot face?

Postat in data: 26 iul., 2016

De ce nu pot sa scot bani de pe un card Barclays emis in UK la un bancomat in Romania?

Am un card din UK de la BARCLAYS si nu pot sa scot bani. Am prieteni in alt oras din Romania si ei pot sa scoat? nu au nicio problema. Vreau sa stiu eu de ce nu pot sa scot. Imi zice ca Cipul nu poate fi gasit.

Postat in data: 20 oct., 2015