Etichete: telefonul

De ce nu pot sa deschid aplicatia Smart Token de pe telefonul Samsung S22?
nu merge aplicatia smart token raiffeisen

„Bună ziua!
Am un telefon Samsung S22 și nu pot să deschid aplicația smart token.
Nu pot să autorizeze plăti online.
Menționez că o folosesc de mult timp aplicația și nu am avut probleme de genu.
Mulțumesc!”

Postat in data: 18 feb., 2024

Daca schimb telefonul, trebuie sa merg la banca Santander, pentru activarea aplicatiei?

„As dori o informatie in legatura cu banca Santander din Spania.
Soțul meu are cont la aceasta bancă, iar in momentul de față schimbând telefonul nu a reușit să incarce aplicația pe noul telefon. Banca ii scrie ca clave de acceso blocat. Ni s a furnizat din Spania de la banca informatia doar ca personal trebuie să meargă la bancă. Precizez ca noi locuim in Romania iar in Spania am imputernicit o persoană care ne-a ridicat cardul, dar la deblocarea contului nu are acces. Ce se poate face ca totusi pentru o deblocare cont sa nu ne deplasam la banca?
Cu respect.”

Postat in data: 04 nov., 2023

De ce nu merge aplicatia YOU BRD, daca mi-am schimbat telefonul?

„Buna ziua, am o problema cu inregistrarea in aplicatia YOU, acum cateva luni mi-am schimbat telefonul si nu mai pot sa mi accesez aplicatia you brd. Am incercat sa ma inregistrez de pe telefon dar de fiecare data la rezulatat imi spune „ne pare rau, nu am putut sa-ti verificam identitatea” si nu pot sa ma duc la banca ca sa primesc numar client, asa ca va intreb daca este o posibilitate sa l aflu eu sau alta posibilitate de a ma inregistra.”

Postat in data: 06 oct., 2023

De ce nu mai functioneaza aplicatia YOU BRD pe telefonul Oppo?

„Buna seara! Problema este că aplicația YouBrd nu mai funcționează și asta se pare de când mi a adaptat versiunea de android . Menționez că dețin un telefon Oppo 57s , aplicația a mers până acum 4 zile. De atunci, am făcut ce aveți și dvs. In descriere , am sunat și la banca , am fost și la banca , nu s a putut nici măcar cu cod de activare.

Mi s a spus că este o problema a aplicației ptr acest tip de telefoane . Aștept și de la dvs o eventuala rezolvare a problemei , daca nu probabil ori îmi voi schimba banca , ori
telefonul . Vă mulțumesc anticipat”

Postat in data: 02 aug., 2023

Am schimbat telefonul si nu mai pot instala aplicatia BT Pay. Ce pot sa fac?
bt-pay-probleme

Buna ziua. Am schimbat telefonul si nu mai pot instala aplicatia BT PAY. Imi apare mesajul securitate compromisa. am detectat o problema de securitate in aplicatie; va rugam reinstalati aplicatia. Am facut aceste lucru de f multe ori, am sunat la asistenta BT, am mers la sucursala si nu reusesc sa o folosesc.

Telefonul vechi este un samsung a 20e , iar cel nou este samsung A53

Postat in data: 30 aug., 2022

Am cont myBRD, dar am schimbat telefonul. Cum pot reintra?
mybrd activare aplicatie

Buna ziua, am cont MyBrd dar am schimbat telefonul. Cum pot reintra?

Postat in data: 14 iul., 2022

Nu pot intra in aplicatia Smart Mobile de pe telefonul Huawei. Ce pot sa fac?
problema smart mobile raiffeisen

„Nu pot intra in smart mobile de pe telefon Huawei. Ce pot sa fac?”

Postat in data: 14 mai, 2022

Nu mai pot folosi aplicatia Smart Mobile dupa actualizare, nu mai este compatibila cu telefonul meu. Ce pot sa fac?
problema smart mobile raiffeisen

Se pare ca au vrut sa imbunatateascai aplicatia Smart Mobile doar pentru clientii care au telefoane peste IOS 13. Eu nu mai pot folosi aplicatia de pe telefon deoarece am IOS 12.5.5 Cu siguranta ca mai sunt si alti clienti care au aceeasi problema.
Am fost la o sucursala Raiffeisen si mi-au spus ca nu ma pot ajuta. Care ar fi rezolvarea problemei? Exclus schimbarea telefoanelor!

Postat in data: 11 mart., 2022

Cum ma conectez la aplicatia YOU BRD daca mi-am schimbat telefonul?
youbrd-aplicatie

Cum pot sa ma conectez la aplicația BRD pe telefon dacă numai am același număr de telefon?
Va rog să-mi răspundeți e foarte important pentru mine.
va mulțumesc anticipat:)

Postat in data: 26 ian., 2022

Mi-am schimbat telefonul in strainatate si nu mai pot folosi aplicatia George. Ce trebuie sa fac?
george-aplicatie-amprenta-logare

Nu mai pot folosi aplicația George am schimbat telefonul și acum trebui sa primesc un sms cu codul pe telefon . Problema este ca eu sunt în străinătate și nu am cum sa primesc sms pe numărul de România.
Cum pot rezolva aceasta problema. Mulțumesc frumos

Postat in data: 21 oct., 2021

Cum pot accesa aplicatia George daca mi-am schimbat telefonul?
card-george-bcr

Bună ziua, am făcut card george, dar nu ma mai pot loga, deoarece nu mai am acel număr de telefon cu care am făcut cardul atunci. Ma puteți ajuta sa îmi recuperez cardul? Nu mai pot întra în aplicație. Va rog frumos.

Postat in data: 06 oct., 2021

Nu mai pot deschide aplicatia myBRD, dupa ce am schimbat telefonul. Ce pot sa fac?

Am schimbat telefonul si nu mai pot intra in mybrd, mi s-a spus la call center ca nu se poate rezolva prin telefon, trebuie sa merg la o unitate. Dar in Iasi au mai ramas doar 3 unitati BRD, la care ultima oara am stat 3 ore pentru actualizarea datelor. Nu se poate rezolva altfel?

Postat in data: 25 dec., 2019