Tag Archives: inchidere card avantaj

card avantaj inchidere
Cum pot sa-mi inchid Cardul Avantaj, daca nu pot sa ajung in sucursala?

Am văzut pe internet cum ca m-ați putea ajutat cu închiderea unor card de credit Card Avantaj emis de Credit Europe BANK .

Am sunat in Call Center dar mi-au spus ca trebuie sa merg neaparat intr-o sucursala . Îmi este imposibil sa ajung. Ce ar trebuie sa fac sa pot sa-mi închid cardurile.

card avantaj inchidere
Pot sa fac cererea de inchidere a cardului de credit Credit Europe Bank prin e-mail?

„Bună ziua.
Am un card de cumpărături la europe credit bank pe care nu îl mai folosesc de câțiva ani și pe care as vrea sa îl închid(toate datoriile platite). Am sunat la ei și mi-au cerut sa fac o cerere de închidere cont + cerere scrisa de mana cum ca o sa distrug cardul pe care sa le trimit prin posta romana sau prin fan curier la sediul lor.

Eu sunt din Iași și nu mai au sucursala aici. Este normal sa ma pună sa trimit documentele prin curier și sa nu accepte sa le trimit pe email? Mulțumesc, o zi buna”

card avantaj inchidere
Vreau sa inchid cardul Avantaj, dar nu mai e nicio sucursala. Cum procedez?

Buna ziua! As dori sa-mi inchid cardul Avantaj si cum in tot judetul Valcea nu mai aveti nici o sucursala,va rog sa-mi spuneti cum sa procedez, CA-MI ESTE IMPOSIBIL SA AJUNG IN VREO ALTA SUCURSALA DIN ALT JUDET!

Sunt posesoarea unui CARD AVANTAJ, a carei data de expirare a fost 12/2019, Intrucat in judetul Valcea nu mai aveti sucursala unde sa pot solicita eliberarea unui nou card, ma vad nevoita sa solicit inchiderea efectiva a contului, pt a evita plata comisionului de administrare cont, plata nejustificata atata timp cat nu pot folosi cardul.

Multumesc, o zi frumoasa!

card avantaj inchidere
Cum inchid cardul de credit Card Avantaj, emis de Credit Europe Bank?

As dori inchiderea cardului Card Avantaj. Ce trebuie sa fac?